aktualizacja 

15-letnia Viki Gabor zrobiła piercing. Reakcja fanów

469

Viki Gabor to 15-letnia wokalistka, która wzbudza wiele kontrowersji. Internauci nieustannie oceniają jej wygląd, a zwłaszcza to, że nieustannie z nim eksperymentuje. Teraz nastoletnia Viki Gabor zrobiła sobie kolczyk w nosie.

15-letnia Viki Gabor zrobiła piercing. Reakcja fanów
Viki Gabor zrobiła sobie kolczyk w nosie (Tik Tok, Viki Gabor Official)

Viki Gabor wciąż wzbudza wiele emocji wśród internautów. Choć ma liczne grono fanów, którzy w komentarzach nazywają ją "idolką", 15-latka musi mierzyć się również z hejtem. Wielu zarzuca jej, że m.in. ubiera się zbyt odważnie jak na swój wiek, a do tego postarza się makijażem.

Młoda artystka niejednokrotnie mówiła, że nie przejmuje się negatywnymi opiniami. Dalej "robi swoje" i nieustannie prezentuje w sieci swoje małe metamorfozy. Chętnie pozuje przed kamerą pokazując niekiedy odważne stylizacje czy mocny makijaż. Ostatnio oprócz podkreślonych ust czy oczu, Gabor zaprezentowała... kolczyk w nosie!

15-letnia Viki Gabor zrobiła kolczyk w nosie

Viki Gabor zrobiła sobie kolczyk w nosie. Na ostatnich tiktokach 15-latki widać nową biżuterię, na którą zdecydowała się wokalistka. Internauci od razu zwrócili uwagę na małą zmianę. Zaczęli pytać, czy to prawdziwy piercing. Viki odpowiedziała twierdząco, ale w swoim stylu: "Yee".

Nie wszystkim podoba się jednak kolczyk w nosie Viki Gabor. Fani zauważają, że 15-latka bardzo się zmieniła: "Jak ty się zmieniłaś" - piszą. Niektórzy sądzą, że wygląda zbyt poważnie jak na swój wiek i dają jej o połowę więcej lat, niż ma faktycznie. "Boże, ja bym jej dała jakieś 23 lata" - czytamy. Inna osoba odpowiada: "Po makijażu to ja 30".

Jezu, ale się zmieniła.
Jak ona jest w moim wieku, a wygląda na 25...
Nie poznałam cię.

Kolczyk w nosie Viki Gabor i mocny makijaż wcale nie odejmuje jej lat. 15-latka wygląda jeszcze poważniej. W rozmowie z "Faktem" przyznała jednak, że nie nosi na co dzień mocnego makijażu:

Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę - twierdzi 15-latka.

Filmiki w sieci mówią jednak coś innego, na co zwracają uwagę obserwatorzy Viki. Nagrania i zdjęcia, na których prezentuje nową ozdobę można zobaczyć poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Viki Gabor: "Uodporniłam się na hejt. Who cares?"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić