Rewelacyjne informacje o Olejnik. Posypią się gratulacje

343

Koniec starego roku, a początek nowego to tradycyjny czas na wszelkie podsumowania. Projektant mody Daniel Jacob Dali specjalnie dla o2 stworzył ranking modowy 2021. Pod lupę wziął najbardziej znane dziennikarki w Polsce. Kto ma powody do radości, a kto powinien w nowym roku się poprawić? Gratulować można m.in. Monice Olejnik.

Rewelacyjne informacje o Olejnik. Posypią się gratulacje
Olejnik jest jedną z najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce (AKPA)

Daniel Jacob Dali to polski projektant mody, który na co dzień rezyduje na Ibizie. Ubierał takie gwiazdy jak Paris Hilton.

Co sądzi o stylu polskich dziennikarek? Jak radziły sobie z modą w 2021 roku? Sprawdźmy.

Modowy ranking dziennikarek

Zacznijmy od TVP. Jedną z najjaśniejszych gwiazd tej stacji jest Magdalena Ogórek. Czy zasłużyła na pochwałę na polu modowym?

Zawsze ubrana jest klasycznie i elegancko. Była kandydatka na prezydenta, a obecnie prezenterka tv zamyka bezpiecznie rok 2021. Jej styl pozostaje niezmienny od lat, ale zawsze wpisuje się w to co modne - uważa nasz ekspert.

Tyle szczęścia nie miała jej redakcyjna koleżanka - Danuta Holecka. - Styl nieodświeżany od lat. Szefowej "Wiadomości" zdarzają się niestety wpadki modowe. Zbyt poważne stroje tylko dodają jej lat – kwituje Daniel Jacob Dali.

Pochwałę za to zaliczyła Karolina Pajączkowska. Projektant nie szczędził pod jej adresem miłych słów.

- Zdecydowanie świeci jasno na szklanym ekranie. Świeże, kolorowe ubrania dodają jej klasy i szyku. Wie w czym jest jej dobrze i umie to pięknie okrasić swoim wdziękiem. Spokojnie mogłaby plasować się wśród amerykańskich gwiazd telewizji. Rok 2021 należał do niej - ocenił.

Jak radzą sobie gwiazdy TVN? Tu – zdaniem projektanta – bezkonkurencyjna jest Olejnik.

- Wierna fanka drogich marek oraz bezkompromisowa ambasadorka jednego z lepszych stylów w polskiej telewizji. W tym roku potwierdzała to po raz kolejny – nie ma wątpliwości Dali.

A jej koleżanka Anita Werner? - Niestety w 2021 roku czasami było zbyt bezpiecznie, a jej outfity były za proste, ale to nie znaczy ze złe. Brakowało im jednak modowego pazura. Na pewno wyciągnie wnioski i w nadchodzącym roku będzie znacznie lepiej - stwierdził.

Najgorzej poradziła sobie Katarzyna Kolenda-Zaleska.

W mijającym roku zaliczyła sporo wpadek. Najczęściej pojawia się czerni lub czerwieni, albo założy na siebie niepasująca do jej sylwetki spódnice 3/4. Niestety rozczarowała wszystkich miłośników mody – twierdzi Daniel Jacob Dali.
Zobacz także: Bestia zjadająca psy złapana. W pułapce Rosjanie znaleźli tygrysa amurskiego
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić