Roksana Węgiel przyznaje się do błędu. "Byłam taka naiwna"

22

Roksana Węgiel rozwija się nie tylko w roli wokalistki - próbuje realizować się również na innych polach. Niedawno nagrała dubbing do ukraińskiej bajki "Mavka i strażnicy lasu". W jednym z wywiadów ujawniła natomiast, co łączy ją z tytułową Mavką.

Roksana Węgiel przyznaje się do błędu. "Byłam taka naiwna"
Roksana Węgiel (AKPA, AKPA)

Kariera Roksany Węgiel rozwija się niezwykle prężnie. Wokalistka ma dopiero 18 lat, a już może się pochwalić imponującym dorobkiem wokalnym. Niedawno artystka wydała kolejną płytę, która cieszy się sporym zainteresowaniem.

Piosenkarka przystąpiła również do egzaminów maturalnych, zaręczyła się, a ponadto udzieliła głosu w filmie. Dubbing w produkcji "Mavka i strażnicy lasu" to jej ostatnie osiągnięcie.

Teraz wyszły na jaw ciekawe informacje. Chodzi o to, że podczas pracy przy wspomnianym filmie animowanym gwiazda dostrzegła wiele podobieństw, które łączą ją z główną bohaterką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wolski o polskiej Marynarce Wojennej. "Możemy być liderem państw bałtyckich"

O szczegółach Roksana opowiedziała w rozmowie z "Faktem". Wyznała, że w przeszłości zbyt mocno zaufała innym ludziom.

Miałam z tyłu głowy fakt, że parę lat temu byłam taka naiwna. Ufałam bardzo ludziom. Zawsze myślałam, że ludzie wobec mnie mają zawsze dobre i szczere intencje, aczkolwiek nie zawsze tak jest. Życie to z czasem weryfikuje. Tak samo było w przypadku Mavki i myślę, że dlatego mogę się z nią utożsamić. Zresztą ona była taka troszeczkę odklejona od rzeczywistości, tak jak ja - powiedziała Węgiel.

Roksana Węgiel przeżywa piękne chwile

Jakiś czas temu Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny. Wokalistka już kilkukrotnie podkreślała, że obecnie współtworzy bardzo pozytywną relację. Niedawno zwróciła się do ukochanego za pośrednictwem Instagrama.

Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś Kevin Mglej - pisała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić