Roxie Węgiel na stoku. Nawet prezydent Duda zareagował

567

Roksana Węgiel to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior często występuje na antenie TVP i imprezach organizowanych przez stację. Andrzej Duda najwyraźniej śledzi losy artystki. Zareagował na jej najnowsze zdjęcie w sieci.

Roxie Węgiel na stoku. Nawet prezydent Duda zareagował
Andrzej Duda zareagował na zdjęcie Roxie Węgiel (AKPA, Getty Images, AKPA, Getty Images)

Prezydent RP stara się być na bieżąco z mediami społecznościowymi. Andrzej Duda ma konto na Twitterze czy Instagramie. Tym razem zareagował na najnowsze zdjęcie Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel pochwaliła się fotografią z Zakopanego. Odpoczywa na nartach i korzysta z zimy pełną parą. Nie umknęło to Andrzejowi Dudzie, który "zaserduszkował" fotografię młodej wokalistki. Najwidoczniej mu się spodobało?

To nie pierwszy raz, gdy głowa państwa śledzi losy Roxie w internecie. W wakacje zrobiło się w mediach naprawdę głośno o aktywności Andrzeja Dudy na Instagramie. Zdarzało się, że "serduszkował" fotografie artystki. Niestety, nie każdemu takie zachowanie głowy państwa przypadło do gustu.

Komentował je m.in. managing director w Imago PR Rafał Czechowski w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". Przyznał, że może to być podyktowane chęcią ocieplenia wizerunku.

Takie zachowania Andrzeja Dudy rozmijają się z wyobrażeniem sposobu funkcjonowania głowy państwa i budzą wątpliwości części opinii publicznej co do powagi tej postaci - mówił mężczyzna.

Jak widać, prezydent nie wziął sobie opinii ekspertów do serca. Wciąż obserwuje gwiazdy na Instagramie i nie waha się przed wciśnięciem "lubię to".

Być może nowa fotka młodej gwiazdy przypadła mu do gustu, bowiem sam jest fanem sportów zimowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić