Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Roxie Węgiel zdradziła, dlaczego odeszła z TVP. "To nie dla mnie"

121

Roksana Węgiel to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Młodziutka piosenkarka powoli zaczyna wykraczać poza projekty wokalne. Ostatnio podczas jednego z wywiadów przyznała, dlaczego zrezygnowała z bycia prowadzącą jednego z programów w TVP. Jej fani będą niemiło zaskoczeni.

Roxie Węgiel zdradziła, dlaczego odeszła z TVP. "To nie dla mnie"
Roxie Węgiel (AKPA, AKPA)

Roxie Węgiel, choć ma dopiero 17 lat, zdobyła już sympatię widzów w całej Europie. Kilka lat temu wygrała Eurowizję Junior, a od tamtej pory zdążyła już wyrobić sobie markę i nazwisko.

To niejedyne jej sukcesy. Węgiel jest też zwyciężczynią pierwszej edycji programu "The Voice Kids", oraz 3. edycji programu tanecznego "Dance Dance Dance".

Miliony fanów, dziesiątki koncertów, sława, pieniądze i światła reflektorów. To wszystko sprawiło, że 17-letnia obecnie Roxie może pozwolić sobie na przebieranie w propozycjach. A tych ma wiele.

Przykładowo kilkanaście miesięcy temu występowała jako prowadząca "You Can Dance - Nowa Generacja". Ku niepocieszeniu fanów okazuje się jednak, że w nowym sezonie jej już nie zobaczymy.

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego. Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz i gotowe teksty to nie dla mnie, ja wolę spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą - przyznała w wywiadzie dla "Pomponika".

Żałujecie, że nie zobaczymy już Roksany w tej roli? Bo nam wydaje się, że była do niej stworzona, jednak jeśli woli pozostać przy śpiewaniu - niech robi to, co sprawia jej największą przyjemność!

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić