Rubik odniosła się do rozstania Cichopek i Hakiela. "Jestem w szoku"

18

Agata Rubik, która od 14 lat jest żoną Piotra Rubika, postanowiła skomentować rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jej słowa są bardzo wymowne.

Rubik odniosła się do rozstania Cichopek i Hakiela. "Jestem w szoku"
Agata Rubik skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela (akpa)

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowią wziąć rozwód. To para z 17-letnim stażem małżeńskim i dwójką dzieci. Nic więc dziwnego w tym, że wszyscy byli w szoku po pojawieniu się informacji o rozstaniu.

O rozwodzie Cichopek i Hakiela dowiedzieliśmy się z oficjalnego oświadczenia. "Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności" - poinformowała para.

Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - możemy przeczytać w oświadczeniu.

Agata Rubik komentuje ruch Cichopek i Hakiela

Ostatnio Agata Rubik zorganizowała na Instagramie Q&A. Pojawiło się sporo pytań od internautów. Jedna z użytkowniczek wspomnianej platformy postanowiła zapytać o rozwody znanych osób.

Co, twoim zdaniem, jest przyczyną rozwodów wśród ludzi znanych? - zapytała fanka.

Rubik w odpowiedzi odniosła się do rozstania Cichopek i Hakiela. "Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy ktoś jest nieznany" - zaczęła żona Piotra Rubika.

Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne, natomiast rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić