aktualizacja 

Schejbal zobaczyła siebie w podręczniku do WOS. "Zdębiałam"

34

Magdalena Schejbal mocno się zdziwiła, gdy ujrzała swoje zdjęcie w szkolnym podręczniku. Wizerunek aktorki został umieszczony w książce do WOS-u. Wykorzystano jedną z jej aktorskich ról.

Schejbal zobaczyła siebie w podręczniku do WOS. "Zdębiałam"
Magdalena Schejbal (AKPA, AKPA)

Magdalena Schejbal od wielu lat jest związana z telewizją. W szkole podstawowej zaczęła występować w programie "Truskawkowe studio". Na wielkim ekranie zadebiutowała z kolei w 2001 roku, w filmie "Głośniej od bomb".

Ogromny rozgłos przyniosła jej bez wątpienia główna rola w serialu "Szpilki na Giewoncie". Nie brakuje też takich osób, które kojarzą Schejbal z postaci podkomisarz Barbary Storosz w "Kryminalnych".

Właśnie wizerunek serialowej Barbary został wykorzystany w podręczniku do WOS-u. Schejbal natknęła się na tę ilustrację i była tak zaskoczona, że aż podzieliła się zdjęciem w sieci. Twórcy książki chcieli w ten sposób zaprezentować oficjalny strój policjantki.

Magdalena Schejbal na planie serialu "Kryminalni" prezentuje galowy mundur policjantki - możemy przeczytać pod zdjęciem.

Magda Schejbal zaskoczona

Aktorka nie była w stanie ukryć wielkiego zaskoczenia. Totalnie nie spodziewała się czegoś takiego.

No i dzień dobry, no i proszę! Zdębiałam. Dochodzę do siebie. Taka niespodzianka - podkreśliła na Instagramie.

Internautom spodobała się ilustracja z wizerunkiem Magdy Schejbal. "Haha, ale czad", "Uczniu, Basia Storosz patrzy, czy się storosz, czad!", "Uwielbiałem i uwielbiam", "Kochałam! Nadal często wracam!" - piszą komentujący, którzy z sentymentem wracają do serialu "Kryminalni".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wieniawa o roli prostytutki i współpracy z Pazurą: "Bałam się"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić