aktualizacja 

Schreiber zrobiła wpis o Kościele. Burza w komentarzach

73

Marianna Schreiber bardzo chętnie zabiera głos w sieci. Pisze nie tylko o najbliższej rodziny, ale także o swoich przekonaniach. W mediach społecznościowych napisała kilka słów o Kościele, do którego jest bardzo przywiązana. W komentarzach rozpętała się burza.

Schreiber zrobiła wpis o Kościele. Burza w komentarzach
Schreiber wprost w Kościele. Burza w komentarzach (Instagram.com)

Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywa swojego przywiązania do Kościoła. W licznych codziennych obowiązkach Mariannie Schreiber pomaga wiara w Boga.

W mediach społecznościowych nie boi się mówić o swoich poglądach w tym temacie. Kilka miesięcy temu napisała, że "Jeżeli idziesz z Bogiem, kto stanie przeciwko Tobie? Nikt. Żaden hejterski komentarz nie jest w stanie spowodować smutku na Twojej twarzy".

Teraz w sieci ponownie postanowiła poruszyć temat Kościoła, który jej zdaniem "obrywa" od ludzi, którzy nie są z nim związani.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najlepszy jarmark bożonarodzeniowy w Europie
Kościół - najwięcej do powiedzenia o nim mają ci, którzy ani do niego nie chodzą, ani w nim nie żyją, ani go nie znają - podkreśla Marianna Schreiber.

Internet reaguje na post Schreiber

W komentarzach pod jej postem rozpętała się dyskusja. Internauci zarzucają Mariannie Schreiber... brak poszanowania drugiej osoby oraz odmiennych poglądów.

W podobnym tonie możemy pisać, gdy osoby hetero będą pisać o LGBT, czy dotyczy to tylko Kościoła? - podkreśla internauta. - A czemu Kościół ma do powiedzenia wiele w kwestii życia osób, których opinia Kościoła nie interesuje nic a nic - dodaje kolejna osoba.

Marianna Schreiber jest ostatnio bardzo aktywna w temacie wiary i Kościoła. Kilka dni temu zareagowała na słowa Kuby Wojewódzkiego, który w przeszłości powiedział: "Każdy kraj ma własną mafię, a u nas mafia ma własny kraj".

Kuba nie wie, co to znaczy mafia - jestem zaskoczona. Mafia porywa ludzi, morduje, handluje narkotykami. A Kościół to Caritas, pomoc biednym, okna życia, pomoc osobom starszym, opieka nad najsłabszymi - tłumaczyła Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić