"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zmieszana z błotem! Dosadna riposta

27

Iga Śmiechowicz znalazła się na celowniku hejterów. Zaledwie po czterech odcinkach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyjęła niemałą porcję negatywnych komentarzy. Aż ciężko się to czyta.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zmieszana z błotem! Dosadna riposta
Na zdjęciu: Iga Śmiechowicz (Instagram, Iga Śmiechowicz)

W stronę Igi Śmiechowicz skierowano sporo cierpkich słów. Bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została nazwana "paszteciarą" i "meliniarą". Pisano też, że jest po prostu brzydka. Kobieta uznała, że nie może przejść obok tego obojętnie. Opublikowała na Instagramie mocny wpis.

Paszteciara, brzydka, meliniara... To 3 epitety, które padły z klawiatury pięknych i inteligentnych kobiet. Ten program w 90 proc. oglądają kobiety. I aż mi wstyd, że kobieta kobiecie potrafi napisać takie rzeczy. Patrzę w lustro i nie widzę pasztetu... Może dlatego, że pasztet jest super i ja bym go tak nie obrażała - komentuje.

Później dodała, że jest jej wstyd. "Zwyczajnie wstyd. I nie przykro - bo widzę siebie w lustrze. Mam nos który w roli Michaela Jacksona był atutem, usta małe i dziubkowe, przez co nie muszę robić dziubka, bo już go mam, oczy... Zielone... Podobno najmniej procent populacji ma ten kolor. Mało włosów na głowie, nie ten make up" - podkreśliła Śmiechowicz.

Czepiacie się ramion i nóg. Czepiacie się brwi i powiek. Nigdy w życiu nie napisałam o drugiej kobiecie nic takiego... Bo uważam, że każda jest piękna. Żyjemy w tak chorych czasach. Jednak jestem dumna też z tych kobiet, które nie boją się sprzeciwić tyn prymitywnym komentarzom - zaznaczyła Iga.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Deklaracja uczestniczki

Przy okazji tej aktywności w sieci Iga Śmiechowicz złożyła ważną deklarację.

I obiecuje jeśli na moim profilu pojawi się jakikolwiek komentarz obrażający któregokolwiek z Uczestników będę usuwać. Nie dlatego, że boję krytyki, ale dlatego że gardzę hejtem i nie ma na niego miejsca w moim życiu i na moim profilu :-) - zapewniła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić