"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Agnieszka właśnie zdradziła zakończenie? Wystarczyło jedno zdjęcie

7

Agnieszka i Kamil to para z najnowszej edycji polskiego "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Idzie im zaskakująco dobrze, czyżby przetrwali program i nadal są razem? Ostatnie zdjęcie kobiety może wiele zdradzić!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Agnieszka właśnie zdradziła zakończenie? Wystarczyło jedno zdjęcie
Agnieszka i Kamil od razu przypadli sobie do gustu (TVN)

Uczestnikom "Ślubu" nie wolno "psuć" widzom zabawy. Chociaż już dawno nagrano cały sezon i finał, to oni na swoich social mediach muszą milczeć i nie mogą się zdradzić z tym, czy pozostali w zaaranżowanych małżeństwach, czy jednak żyją osobno. Każdy detal ich zdjęć i aktywności w internecie jest dokładnie analizowany przez widzów. Tak stało się także teraz, a powód był prozaiczny.

Wystarczyło, że Agnieszka wrzuciła na Instagram zdjęcie... paznokci. Zachwalała z zadowoleniem swój nowy manicure, oznaczając autorkę dzieła. Sęk w tym, że paznokcie "zrobiła" w salonie we Włocławku, a tam mieszka... Kamil.

Widzowie od razu zawyrokowali, że to oznacza, że dziewczyna tam żyje, lub pomieszkuje. Kolejnym tropem może być to, że obserwuje bliskich i przyjaciół męża, komentując ich wpisy na Instagramie. Gdyby ich telewizyjne małżeństwo było dziś historią, taka zażyłość byłaby wątpliwa.

Kibicujecie tej parze?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić