"Ślubu od pierwszego wejrzenia". Asia zebrała się na szczerość o byłym mężu

2

Asia Lazar to uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W programie wzięła ślub z Adamem, z którym nie udało jej się stworzyć szczęśliwej relacji. Małżonkowie wzięli rozwód, a kontrowersje wokół życia prywatnego Adama nie cichną do dziś.

"Ślubu od pierwszego wejrzenia". Asia zebrała się na szczerość o byłym mężu
Asia Lazar ze "Ślubu..." o relacjach z byłym mężem (TVN7, Ślub od pierwszego wejrzenia)

Asia Lazar niedawno została szczęśliwą mamą. Na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo szczęśliwa, a radością chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Na Instagramie zdecydowała się odpowiedzieć pierwszy raz na pytania zadawane przez fanów. Internauci nie mogli przepuścić takiej okazji.

Na Instastories, Asia umożliwiła fanom wpisywanie pytań w specjalnie stworzone do tego okienko. - Pierwszy raz postanowiłam odpowiedzieć na wasze pytania - napisała kobieta. Internautów bardzo zainteresowało życie prywatne kobiety. Wypytywali o to, gdzie teraz mieszka, jak poznała obecnego partnera, ale też czy żałuje udziału w programie.

Asia zebrała się na szczerość i zdradziła fanom, że program był dla niej okazją do lepszego poznania siebie. Przyznała, że spojrzała na siebie z innej strony, stała się bardziej pewna siebie i poznała wspaniałych ludzi. Nie miała jednak na myśli swojego byłego męża, Adama. To właśnie z nim sparowali ją eksperci.

Internauci postanowili podpytać uczestniczkę show o Adama. Interesowało ich m.in. to, czy ma kontakt z eks-mężem. Okazało się, że nie, a to, co u niego słychać, w ogóle Joanny nie interesuje. - Co u twojego byłego męża, wiesz? O co chodziło, że on jakieś dziecko miał czy coś? - padło pytanie. Odpowiedź była krótka i dosadna: - Nie interesuje mnie to.

Przypomnijmy, że internauci dociekali podczas emisji programu, dlaczego para się rozstała. Ostatecznym powodem, miał być związek Adama z inną kobietą. Mężczyzna miał spodziewać się dziecka, a jego partnerka miała być w ciąży jeszcze w czasie nagrań "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak było dokładnie, tego nikt nie wyjaśnił. Wiadomo jednak, że Adam ma córkę i jest w szczęśliwym związku.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić