Spojrzeli na Tadeusza Sznuka. Ponure wnioski

21

Internauci zwrócili uwagę na wygląd Tadeusza Sznuka. W trakcie ostatniej edycji teleturnieju "Jeden z dziesięciu" dostrzegli na jego twarzy bardzo niepokojące objawy. Czy z popularnym prezenterem dzieje się coś złego?

Spojrzeli na Tadeusza Sznuka. Ponure wnioski
Tadeusz Sznuk (2016) (akpa)

Tadeusz Sznuk już od blisko 30 lat prowadzi program "Jeden z dziesięciu". W tym roku prezenter skończył 80 lat. Mimo dość sędziwego wieku, Sznuk nie rozstaje się z popularną produkcją.

Fani natomiast martwią się o jego kondycję. Ostatnio za pośrednictwem Facebooka zwrócili uwagę na jego twarz. Internauci twierdzą, że doszło do sporych zmian.

Pan Sznuk chyba podupadł na zdrowiu.
Gołym okiem widać jak się zmienił na twarzy - czytamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Poszukujemy inspirujemy". Ten dom robi wrażenie. Detale przyciągają uwagę

Ktoś inny postanowił zwrócić się w stronę prezentera. "Dużo zdrowia dla pana Sznuka" - napisał widz.

Czy obawy widzów są uzasadnione? Trudno stwierdzić. Na razie mamy do czynienia jedynie z podejrzeniami. Nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat problemów zdrowotnych Tadeusza Sznuka.

"Jeden z dziesięciu". Tadeusz Sznuk o poziomie pytań

Jakiś czas temu Tadeusz Sznuk udzielił wywiadu, w którym został zapytany o to, czy na przestrzeni lat zmienił się poziom pytań. - Tak, na pewno więcej mamy pytań trudniejszych. Pytania z natury rzeczy muszą się powtarzać. W tej chwili trudno jest o pytania dotyczące tematów, które jeszcze nigdy nie były u nas poruszane. A jeśli nie były u nas poruszane, znaczy, że należą do tych trudniejszych - mówił w rozmowie z Onetem.

Pytania są trudniejsze, ale też ci, którzy śledzą wcześniejsze odcinki, mają tę przewagę, że już wiedzą, jakie pytanie może paść. Zdarzało się, że kiedy dopiero zacząłem czytać pytanie i jeszcze naprawdę nie było wiadomo, o co w nim chodzi, widziałem już, że twarz gracza zaczyna się uśmiechać… - dodawał prowadzący program "Jeden z dziesięciu".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić