aktualizacja 

Stało się. Dorota Wellman traci pracę w programie TVN

276

Fani Doroty Wellman będą załamani. Wszystko za sprawą tego, że popularna prezenterka traci pracę, o czym donoszą branżowe media. To dość zaskakująca informacja, bo chodzi o rolę, która została powierzona gwieździe relatywnie niedawno.

Stało się. Dorota Wellman traci pracę w programie TVN
Dorota Wellman (Licencjodawca, AKPA)

Dorota Wellman jest uznawana za jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Od lat jest wręcz twarzą stacji TVN. Należy do najbardziej rozpoznawalnych prowadzących "Dzień dobry TVN". W tym programie pojawia się w duecie z Marcinem Prokopem.

Niebawem otrzymała kolejną posadę. Postanowiono, że będzie prowadzić nowy format - "Kto to wie?". Został on uruchomiony zaledwie pół roku temu.

Tymczasem pojawiły się sensacyjne wieści. Z ustaleń magazynu "Press" wynika, że Dorota Wellman straciła pracę w tym programie! Teleturniej nie przyniósł takich efektów, jakich oczekiwały władze stacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zabójstwo Anastazji w Grecji. Będzie wniosek o ekstradycję?

Branżowy serwis uważa, że "Kto to wie?" na pewno nie pojawi się w jesiennej ramówce TVN-u. Zamiast niego w popołudniowym paśmie stacji ma się znaleźć nowy program. Chodzi o produkcję pt. "Bitwa o gości". Widzowie ponownie zobaczą również serial "Detektywi".

"Kto to wie?" z niską oglądalnością

W programie "Kto to wie?" dochodziło do weryfikacji wiedzy Polaków z zakresu życia codziennego. Teleturniej składał się z czterech rund. Za wygraną uczestnicy dostawali 20 tysięcy złotych.

Nielsen Media podał, że średnia oglądalność tego teleturnieju wynosiła tylko 355 tys. widzów. To niewątpliwie mizerny wynik.

Do prowadzenia "Kto to wie?" Wellman przystępowała z ogromnym entuzjazmem. - Jest to awans dla takiej osoby jak ja. (...) Czegoś nowego musiałam się nauczyć, bardzo mnie to cieszy, ale lubię nowe zadania. Całe życie trzeba się uczyć i robić nowe rzeczy. Wreszcie mogę poznać widzów, kim są i jacy są - mówiła dziennikarka jeszcze przed startem show.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić