Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w Opolu. Sprawę komentuje menadżer zmarłego artysty

10

Przygotowania do Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu idą pełną parą. Jak wiadomo na scenie pojawić ma się m.in. zespół Trubadurzy, do których dołączy Krzysztof Igor Krawczyk. Do tego pomysłu sceptycznie nastawiony jest menadżer Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala podkreśla, że syn słynnego piosenkarza ma problemy zdrowotne.

Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w Opolu. Sprawę komentuje menadżer zmarłego artysty
Andrzej Kosmala (AKPA, Podlewski)

Już za kilka dni rusza 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się m.in.: Jolanta Darowna, Golec uOrkiestra, Zakopower, Lombard, Pectus, Wanda i Banda, Universe, Krzysztof Jaryczewski, Gromee, Dominik Dudek, MaRina, Viki Gabor oraz Trubadurzy.

Ostatnia wspomniana grupa z Marianem Lichtmanem na czele będzie świętowała swoją 60-tkę. Gościnnie z zespołem wystąpić ma syn Krzysztofa Krawczyka. W rozmowie z "Plotkiem" Andrzej Kosmala, były menadżer zmarłego artysty, wyznał m.in. czy czeka na występ Krawczyka Juniora w Opolu.

Andrzej Kosmala: nie mój cyrk, nie moje małpy

77-latek już na wstępnie rozmowy stwierdził, że występ Krawczyka Juniora to "nie jego cyrk, nie jego małpy". Zaznaczy, że pojawienie się na opolskiej scenie może być dla syna Krzysztofa Krawczyka niebezpieczne. Wszystko przez problemy zdrowotne, z którymi się zmaga od lat.

Nie mój cyrk, nie moje mały. Jeszcze kilka dni temu Marian Lichtman ogłaszał, że Igor Krawczyk nie wystąpi, bo nie pozwala mu lekarz. O tym, że ze względów zdrowotnych działania artystyczne Igora nie mogą mieć charakteru zawodowego, wiadomo od lat. Żeby się tylko nie wydarzyło nieszczęście - powiedział Andrzej Kosmala w rozmowie z Plotkiem.

Przypomnijmy, że Krawczyk Junior od młodych lat choruje na padaczkę pourazową, która zaostrza się pod wpływem stresu.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka wbija szpilę w Trubadurów

Tajemnicą nie jest, że Andrzej Kosmala nie ma dobrych relacji z Marianem Lichtmanem. Dzieje się tak, gdyż to właśnie on próbował wziąć pod swoje skrzydła Krzysztofa Igora Krawczyka po śmierci jego ojca. Z jego ust padły też słowa krytyki skierowane do menadżera i żony zmarłego wokalisty.

Andrzej Kosmala w rozmowie z "Plotkiem" wbił szpilę w Trubadurów, a dokładniej w ich występ w Opolu. Punktował brak ważnych członków zespołu.

Życzę Krzysiowi jak najlepiej. Wciąż czeka na wydanie płyta duetów Juniora i Seniora, którą nagraliśmy w naszym K&K Studio. Praca w studio, gdzie jest spokój, nie jest groźna tak, jak w tumulcie estrady. Ten występ jest z okazji 60-lecia Trubadurów. Dlaczego nie ma w składzie odwiecznych Trubadurów: Ryszarda Poznakowskiego i Piotra Kuźniaka? - dopytuje Andrzej Kosmala w rozmowie z "Plotkiem".
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić