Szelągowska o udziale mamy w "Tańcu z gwiazdami": Nie byłam w stanie oglądać

Dorota Szelągowska w rozmowie z nami wróciła wspomnieniami do 2010 r., w którym jej mama Katarzyna Grochola brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że dla jurorki programu "MasterChef Nastolatki" było to wówczas nie lada przeżycie. Dlaczego? Zobaczcie nasz materiał wideo.

Szelągowska o udziale Grocholi w show "Tańcu z gwiazdami"Szelągowska o udziale Grocholi w show "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA, FORUM
Filip Borowiak

Dorota Szelągowska odwiedziła studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o nowym programie "MasterChef Nastolatki", w którym pełni funkcję jurorki. Dziennikarka i projektantka wnętrz w rozmowie z nami nie ukrywała, że przygoda z "MasterChefem" po latach kręcenia programów o tematyce remontowej, była dla niej bardzo satysfakcjonująca i czerpała z niej dużo radości.

Cały wywiad z Dorotą Szelągowską będzie można obejrzeć we wtorek 19 marca - na kanale Wirtualnej Polski na YouTube.

Podczas rozmowy nie mogliśmy nie zapytać Szelągowskiej również m.in. o jej ukochaną mamę Katarzyny Grocholi, która ostatnio miała spore problemy ze zdrowiem. Całe szczęście, Grochola czuje się bardzo dobrze. Wróciliśmy również wspomnieniami do 2010 r., kiedy mama Szelągowskiej brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Jak Szelągowska wspomina ten okres?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Szelągowska wspomina udział mamy Katarzyny Grocholi w "Tańcu z gwiazdami". "Nie byłam w stanie tego oglądać"

Ja to strasznie przeżywałam wtedy, potwornie. Nie byłam w stanie tego oglądać. Po pierwsze, ja pracowałam przy pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", więc doskonale znałam kulisy i to, jak to wygląda od środka i wiedziałam, że to jest ogromny wysiłek fizyczny. Najpierw jej to odradzałam, a ona i tak w to weszła, więc ja byłam przerażona - powiedziała nam Szelągowska.

Przypomnijmy, że w 2010 r. podczas XI edycji "Tańca z gwiazdami" Katarzyna Grochola i Jan Kliment rozkochali w sobie Polaków i doszli aż do półfinału show, mimo że jurorzy wcale nie oceniali ich bardzo pochlebnie. Szelągowska żartobliwie skomentowała umiejętności swojej mamy, którą "uratowała" osobowość, która przysporzyła jej olbrzymią sympatię widzów.

Moja mama zachowywała się wtedy jakby miała 17 lat. Nocowała u mnie, wychodziła z tymi ludźmi na imprezy. Została jej z tego programu przyjaźń z Jankiem i Lenką Klimentami i Olgą Bołądź. To był ważny i przełomowy moment w jej życiu, ale dla mnie oglądanie jej było za trudne, miałam drżące ręce. Oglądałam dopiero powtórki, jak wiedziałam, że tam się nic złego nie stało. No tak, moja mama nie tańcząc, zaszła bardzo daleko - dodała z uśmiechem na ustach Szelągowska.

A jak Dorota Szelągowska zareagowała na fakt, że niedawno 20. rocznica premiery filmu "Nigdy w życiu!" (na podstawie książki jej mamy) była tzw. "viralem" na Tiktoku? I czy już skończyła obiecany remont domu mamy? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Katarzyna Grochola brała udział w XI edycji "Tańca z gwiazdami"
Katarzyna Grochola brała udział w XI edycji "Tańca z gwiazdami" © AKPA
Partnerował jej Jan Kliment
Partnerował jej Jan Kliment © AKPA
W show zajęła 3. miejsce
W show zajęła 3. miejsce © AKPA

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem odcinka była Malwina Wędzikowska. Prezenterka opowiedziała nam, jaką przygodą była dla niej praca jako prowadząca na planie programu "The Traitors. Zdrajcy", jak wyglądał casting na gospodynię tego show oraz co sądzi o nadchodzących zmianach w "The Voice of Poland" - programie, przy którym pracowała niemal dekadę:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Malwina Wędzikowska: Prowadzenie "The Traitors" to najpiękniejsza i najcięższa przygoda mojego życia

Wybrane dla Ciebie
28-latka nie żyje. Rodzina o sprawie pani prokurator. "Dla mnie to jest kpina"
28-latka nie żyje. Rodzina o sprawie pani prokurator. "Dla mnie to jest kpina"
Pożar w Zakopanem na Krupówkach. To ta restauracja spłonęła
Pożar w Zakopanem na Krupówkach. To ta restauracja spłonęła
Turyści nie będą zadowoleni. Podejście do fontanny będzie płatne
Turyści nie będą zadowoleni. Podejście do fontanny będzie płatne
Rosjanin z zarzutami. Miał organizować transport migrantów do Niemiec
Rosjanin z zarzutami. Miał organizować transport migrantów do Niemiec
Burza po decyzji papieża. Nowy ordynariusz wspiera osoby LGBT+
Burza po decyzji papieża. Nowy ordynariusz wspiera osoby LGBT+
Zginęła z rąk żołnierzy Armii Czerwonej. Przeniosą jej szczątki po 80 latach
Zginęła z rąk żołnierzy Armii Czerwonej. Przeniosą jej szczątki po 80 latach
Grecja przekazała decyzję. Bartosz G. wraca do Polski
Grecja przekazała decyzję. Bartosz G. wraca do Polski
Taka karteczka na klatce. Aż zrobił zdjęcie. "Wzruszyłem się"
Taka karteczka na klatce. Aż zrobił zdjęcie. "Wzruszyłem się"
Bójka pod McDonald's. Pokazali nagranie
Bójka pod McDonald's. Pokazali nagranie
Dramatyczne sceny na A4. Bus stanął w płomieniach
Dramatyczne sceny na A4. Bus stanął w płomieniach
Europa wejść do rozmów z Putinem. Jasne stanowisko Macrona
Europa wejść do rozmów z Putinem. Jasne stanowisko Macrona
Zakopane ma problem z alkoholem. "Ludzie tracą kontrolę"
Zakopane ma problem z alkoholem. "Ludzie tracą kontrolę"