Szokujące informacje o Tomaszu Kocie. Ciągle się przewracał

13

Tomasz Kot ma za sobą niełatwą przeszłość. Niegdyś przeżywał poważne problemy zdrowotne. Sprawa była na tyle trudna, że aktor nie był w stanie utrzymywać równowagi. Po prostu się przewracał i tracił przytomność.

Szokujące informacje o Tomaszu Kocie. Ciągle się przewracał
Tomasz Kot (AKPA)

Tomasz Kot musiał się mocno nagimnastykować, by rozpocząć karierę aktorską. Jego droga do spełnienia marzeń była kręta i wyboista. Niegdyś podejmował się wielu innych prac.

Trudno w to uwierzyć, ale dawniej Kot pracował na budowie czy sprzątał koszary. W trakcie studiów natomiast zdecydował się na promowanie wódki i papierosów.

Pomysł gości z marketingu był taki, że udajemy mafię. Przebrani za gangsterów chodziliśmy po knajpach i na oczach przerażonych klientów wyciągaliśmy karabiny, żądając haraczu. No i suspens był taki, że to promocja, bo jak nacisnęliśmy na spust, to z karabinów lała się wódka. Ale raz trafiliśmy na tzw. chłopców z miasta. Potem powiedzieli nam, że jakbyśmy zaczęli rozmawiać po rosyjsku, to wyjęliby "klamki". Do dziś czuję dreszcz, jak to wspominam - opowiadał niegdyś Kot w rozmowie z "Galą".

Problem na problemie. Tomasz Kot sporo przecierpiał

W pewnym momencie na Tomasza Kota spadło sporo problemów. Miał kompleksy, a poza tym zaczął się zmagać z kłopotami zdrowotnymi. Cierpiał na skoliozę, a także krzywicę klatki piersiowej. Te schorzenia w połączeniu ze zbyt szybkim wzrostem sprawiły, że często nie potrafił utrzymać równowagi.

W efekcie upadał i tracił przytomność. Skrzywiona postawa ciała mogło stanowić wielką przeszkodę w karierze aktorskiej. Na szczęście dzięki wsparciu ze strony ojca, który pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego, Tomasz Kot zdołał uporać się z problemami zdrowotnymi - opisuje Pomponik.

Jak Kot walczył z problemami? Szczegóły przedstawił w "Playboyu".

Chodziłem po domu z drążkiem na plecach, a zamiast grać w piłkę, odwalałem ciężkie godziny gimnastyki korekcyjnej - zdradzał.
Zobacz także: Meghan i Harry oddali cześć Ukrainie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić