Szokujący pomysł. Doda chce sprzedawać swoje ciało

82

Dorota "Doda" Rabczewska słynie z bardzo zaskakujących pomysłów. Tym razem pochwaliła się kolejnym z nich. Zapowiedziała, że będzie sprzedawać części skanu 3D swojego ciała w formie tokenów NFT!

Szokujący pomysł. Doda chce sprzedawać swoje ciało
Doda (Instagram)

Nowym pomysłem Doda podzieliła się w weekend za pośrednictwem Instagrama. Poinformowała tam, że cyfrowy skan 3D jej ciała, przygotowany przez Wolfstudios, został podzielony na 400 części.

Podzieliłam się na kawałki. Zrobiłam coś pierwsza na świecie! Jako osoba publiczna bardzo świadomie wykonałam krok wejścia do świata NFT, ponieważ zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy - zaznaczyła Doda.

Pierwszy pakiet (30 fragmentów) ma zostać zaoferowany już za kilka dni. Trafi do dystrybucji w formie niewymiennych tokenów cyfrowych (NFT). W piątek rozpoczęły się zapisy na najatrakcyjniejsze części ciała Dody.

Dzięki NFT świat za chwile zmieni się nie do poznania. To, co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji, ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość moi fani pierwszy raz będą mieli okazje wzbogacić się posiadając w swojej kolekcji moje NFT - powiedziała Doda na Instagramie.

Dodatkowe korzyści z tokenami

Do tokenów oferowane będą różne dodatki, m.in. bilety na koncerty Dody czy też status bliskiego znajomego wokalistki na Instagramie.

Początkowo jeden token będzie kosztować 200 dolarów. Później cena będzie wzrastać.

NFT wykorzystywały już różne światowe gwiazdy. Na "sprzedawanie swojego ciała" zdecydowali się m.in. Elon Musk, Paris Hilton czy Eminem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić