Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oliwia Skindzier
|
aktualizacja

Szuka asystentki. Lista zadań bardzo długa. A zarobki?

43
Podziel się:

Choć Tamara Gonzalez Perea nie jest już tak medialną osobą, jak kiedyś, nadal podejmuje wiele przedsięwzięć. Tym razem najsłynniejsza szamanka w Polsce chce być odciążona w codziennych obowiązków i szuka asystentki. Wymieniła listę zadań, które będą stać przed chętną na to stanowisko osobą.

Szuka asystentki. Lista zadań bardzo długa. A zarobki?
Tamara Gonzalez Perea potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Tamara Gonzalez Perea przestała być znaną w sieci Macademian Girl i stała się trenerką oraz mentorką "Kręgu Mocy Afrodyty". Ostatnio było o niej głośnie za sprawą jej występu w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera", gdzie dała poznać się widzom jako osoba "lecząca" bębnami. Skupiła na sobie uwagę, ale spotkała się także z ostrą reakcją w sieci.

Wiele osób zarzuciło jej, że przemiana, którą przeszła, zamieniła ją ze znanej influencerki w osobę rozpowszechniającą szkodliwą i szarlatańską wiedzę. Tamara opowiadała bowiem o magicznych czaszkach z kryształu czy ustawieniach Hellingera, które są powszechnie uznawane w psychologii za szkodliwe. Gonzalez przez swoje zaangażowanie nie może jednak poradzić sobie ze wszystkimi obowiązkami i poszukuje kandydatki na asystentkę. Jakie zadania szykuje dla chętnej osoby?

Asystentka Tamary poszukiwana 

Tamara Gonzalez Perea udostępniła na swoim Instagramie informację, że poszukuje asystentki. Lista obowiązków jest bardzo długa, jednak brak informacji o wynagrodzeniu czy rodzaju umowy. Jedyne wymaganie, które wynika wprost z ogłoszenia, to miejsce zamieszkania. Tamara szuka bowiem kogoś z Warszawy. Jakie przewiduje obowiązki dla asystentki? Jest to m.in. odbieranie i przygotowywanie paczek do wysyłki, koordynacja faktur, dbanie o zaopatrzenie, drobne zadania domowe, pomoc w opiece nad kotami czy organizacja jej garderoby. 

Wszystkie chętne osoby mogą wysłać swoje CV oraz list motywacyjny na jej adres e-mail. Nie wiadomo jednak, ile będzie zarabiać asystentka za wypełnienie długiej listy obowiązków, ponieważ Tamara nie podała widełek płacowych. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
Godleś
miesiąc temu
A czy tej tzw. Szamance z TVP nie wygasła wiza!!!!!!!!
Aneta
miesiąc temu
Te imię - Tamara ...Dla mnie okropne !
Kozioł
miesiąc temu
Zgadzam się pracować u niej w zamian oczekuję robienie mi kiełbasy z rana
jkk
miesiąc temu
Poszukuje gosposi,sprzątaczki i sekretarki w jednej osobie.
Hej
miesiąc temu
Ona jest szamanką? co na to Jędraszewki?
Emi
miesiąc temu
Poczułam potrzebę skomentować. To nie jest żadną szamanka to fałszywe coś udające szamankę. Szamanka to istota pracująca sercem z ludźmi w ciszy w połączeniu z naturą. To jest przebieraniec który bruka by ciągnąć energię te piękne powołanie.
Taka sytuacja
miesiąc temu
I jeszcze świstak jej potrzebny, żeby zawijał to wszystko w sreberka 😉
Ania
miesiąc temu
Ania,,, mam żółte papiery i okrągły dowodzik nadaje się
młocka z Kock...
miesiąc temu
Ta praca to marzenie, zaufaj więc Marzenie, choć ta woli nicnierobienie... Ja natomiast preferuję gawędzenie i młodych mężatek młócenie...
Jason
miesiąc temu
Co ona ma na sobie????? Rusztowanie?
UFO
miesiąc temu
Dodatkowo raz w tygodniu odymianie krocza.
Fcuk Yuo
miesiąc temu
Czyli chce mieć księgową, sekretarkę, intendentkę, sprzątaczkę, kucharkę, opiekunkę dla kotów, damę do towarzystwa, a wszystko to za jedną pensję.
Maciej
miesiąc temu
Jakaś taka przytyta
Romek
miesiąc temu
Szuka kogoś,by ją szybciej tuczył,bo sama nie daje już rady.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić