aktualizacja 

Ta metamorfoza robi wrażenie. Z góry tłuszczu masa mięśni

17

Aktor Ethan Suplee zazwyczaj grał drugoplanowe role otyłych bohaterów. Nadwaga, z którą zmagał się od dzieciństwa, ukształtowała jego artystyczny wizerunek. Po latach postanowił z nim zerwać. Schudł, a tłuszcz zamienił na mięśnie.

Ta metamorfoza robi wrażenie. Z góry tłuszczu masa mięśni
Ethan Suplee i Ashton Kutcher w filmie "Efekt motyl" (ONS)

Ta przemiana naprawdę robi duże wrażenie. 44-letni aktor znany m.in. z filmów Kevina Smitha, takich jak "Więzień nienawiści" czy "Tytani", znacząco stracił na wadze. Dziś śmiało można powiedzieć, że jest chodzącą górą mięśni, choć jeszcze kilka lat temu trudno byłoby w to nie tylko uwierzyć, ale nawet to sobie wyobrazić. Obsadzany dotąd zgodnie ze swoimi fizycznymi warunkami aktor po latach zdecydował się rozprawić z wieloletnim problemem nadwagi.

Ethan Suplee, który już jako 10-latek ważył 90 kg, w dorosłym życiu podwoił wagę z nawiązką. W najgorszym momencie życia ważył 240 kg, a podróżując samolotem, musiał wykupywać dwa miejsca. Problemy zdrowotne, a także uzależnienie od narkotyków sprawiły, że kilka lat temu aktor zdecydował się zerwać z nałogiem obżarstwa i używek.

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd

Zdrowa dieta, a przede wszystkim siłownia stały się podstawą jego przemiany. Na instagramowym profilu aktora znajdziemy zdjęcia pokazujące, w jak imponującej formie jest teraz. Ethan Suplee nie tylko schudł, ale wyrobił solidną masę mięśniową.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Patrząc na to, z jakim zaangażowaniem ćwiczy na siłowni, można powiedzieć, że teraz ona jest jego największym nałogiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić