Tak Baba Wanga mówiła o 2024 roku. Włos jeży się na głowie

96

Baba Wanga przepowiadała najbardziej wstrząsające wydarzenia w historii świata. Co prawda popularna jasnowidzka już nie żyje, jednak jej wizje sięgają aż 5079 roku! Co mówiła na temat zbliżającego się roku? Przekonajcie się, ale pamiętajcie, że te przepowiednie powinno się traktować z odpowiednim dystansem.

Tak Baba Wanga mówiła o 2024 roku. Włos jeży się na głowie
Baba Wanga (YouTube)

Baba Wanga, a w zasadzie Bangeliya Pandeva Gushterova, urodziła się w 1911 roku. Jasnowidzka zmarła w wieku 84 lat w 1996 roku.

Kobieta zdołała przewidzieć dokładną datę swojej śmierci. Sprawdziły się również liczne prognozy jej autorstwa. Szacuje się, że z rzeczywistością pokryło się 85 proc. wszystkich proroctw Baby Wangi.

Co - według jej zapowiedzi - czeka nas w 2024 roku? Baba Wanga twierdziła, że świat będzie musiał się zmierzyć z mrocznymi wydarzeniami, które uderzą przede wszystkim w Europę. Wskazywała na ataki terrorystyczne i kryzys gospodarczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pisowskie rachuby zawiodą? Wskazał drugą stronę gry na czas

Niebezpiecznie zrobi się również w Rosji. Tam ktoś z kręgu Władimira Putina ma przeprowadzić na niego zamach.

Rok 2024 ma być okresem kontaktu z istotami pozaziemskimi. Pojawić ma się tajemniczy "smok", który "przejmie wszystko".

Co przyniesie 2024 rok? Przepowiednia Baby Wangi

Baba Wanga sugerowała, że Donald Trump może wrócić do władzy w USA, ale jednocześnie zapadnie na nieokreśloną chorobę.

Rozwój medycyny ma sprzyjać tym, którzy chorują na raka. Właśnie w 2024 roku wynaleziony ma zostać lek na to schorzenie.

Baba Wanga zwiastowała poza tym katastrofalne warunki pogodowe. Zapowiadała klęski żywiołowe związane ze zmianą klimatu, ale i mnóstwo cyberataków oraz rozwój informatyki kwantowej.

Oczywiście do tego typu proroctw trzeba podchodzić z ogromnym dystansem. Absolutnie nie należy uznawać ich za pewnik. Chłodna głowa i zdrowy rozsądek w czasie analizowania przepowiedni jasnowidzów czy wróżek zawsze powinny stać na pierwszym miejscu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić