aktualizacja 

Tak karmi Aleksandra Domańska. Robi to w nietypowy sposób

27

Aleksandra Domańska, to gwiazda, która z odwagą mówi i robi to, co myśli. Nie tylko występuje w filmach, ale jest także działaczką społeczną, a przede wszystkim mamą. Właśnie pokazała, jak karmi swoje maleństwo. Zdjęcie zachwyciło gwiazdy i internautów.

Tak karmi Aleksandra Domańska. Robi to w nietypowy sposób
Aleksandra Domańska karmi piersią (AKPA, AKPA)

Aleksandra Domańska pokazała w sieci, jak karmi piersią. Zdjęcie, które opublikowała, zachwyciło gwiazdy i internautów. Posypała się lawina pozytywnych komentarzy i słów uznania dla aktorki.

Domańska pierwszy raz została mamą w 2021 roku. Informacja o tym, że na świat przyszła jej pociecha, pojawiła się w mediach 5 października. Od tamtej pory młoda mama coraz mniej udziela się w mediach społecznościowych. Gdy publikuje na Instagramie zdjęcia, niosą zazwyczaj istotny przekaz.

Tym razem aktorka pokazała, jak karmi dziecko. Zdjęcie nie przypomina jednak typowych, intymnych momentów karmienia uchwyconych obiektywem. Aleksandra Domańska robi to na stojąco. Mało tego, jest ubrana w odświętny strój i idzie korytarzem.

Internauci i gwiazdy zachwycają się obrazem ze zdjęcia. Aktorka podpisała je: "śladem zwierząt trzymam swoje szczenię blisko mnie". Pod postem zebrała mnóstwo pozytywnych opinii:

Zawsze mam jakiś czadowy komentarz, (...), ale tym razem odebrało mi mowę. Jesteś kwintesencją macierzyństwa!
Ależ Ty mię teraz zaimponowała! Że tak na stojaka!?
Wspaniale wyznaczasz na nowo stare standardy.

Głos zabrały także: Lara Gessler ("Kocham!"), Zofia Zborowska, Ola Żebrowska, Natalia Klimas, Karolina Korwin-Piotrowska ("I ja to szanuję!"). Zdjęcie spodobało się również Antkowi Królikowskiemu, który oznaczył je serduszkiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić