Tak Magda Gessler pałaszuje faworki. Co za mina!

23

Magda Gessler to jedna z najsłynniejszych polskich restauratorek. Tłusty czwartek to wielkie święto dla wszystkich mistrzów gotowania. Z tej okazji Gessler zaprosiła fanów do siebie i pokazała, jak pałaszuje faworki. To po prostu trzeba zobaczyć.

Tak Magda Gessler pałaszuje faworki. Co za mina!
Tak Magda Gessler je faworki, co za mina! (Instagram, Magda Gessler)

Magda Gessler przygotowuje się na tłusty czwartek. Jedna z najsłynniejszych polskich restauratorek niedawno zapraszała na pączki, których cena wielu bulwersuje. Tym razem prowadząca "Kuchennych rewolucji" zaprasza na faworki. Pokazała też, jak je pałaszuje. Tę minę po prostu trzeba zobaczyć!

Gessler zaprosiła fanów do cukierni i restauracji "Słodki Słony", którą prowadzi z córką Larą Gessler. To właśnie tam będzie można skosztować już w tłusty czwartek rodzinnych, słodkich wyrobów.

Słynna gwiazda TVN dobrze wie, jak zwrócić uwagę fanów i zareklamować swój biznes. W mediach społecznościowych pokazała, jak je faworki. Widać po minie, że ich smak wręcz przeszywa Magdę Gessler. Jak napisała, ten przysmak jest "rozkoszny" i dokładnie na to wskazuje jej twarz.

Ile pączków zjecie w czwartek? - dopytuje szefowa "Kuchennych rewolucji" w komentarzach. Internauci uwielbiają kontakt ze swoją idolką. Jeden z nich podzielił się nawet z historią z przeszłości: - Kiedy byłem mały, zwano mnie pączkojadem, potrafiłem nosić do szkoły pączki zamiast kanapek dzień w dzień. A z czternaście dałbym radę - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić