Tak mieszka Kasia Tusk. W salonie kanapa za 20 tysięcy

399

Kasia Tusk to niezmiennie najpopularniejsza blogerka w Polsce. Córka byłego premiera od lat prowadzi swój blog "Make Life Easier", na którym skupia się głównie na modzie. Ale nie tylko. Dzięki jej aktywności możemy podpatrzeć, jak mieszka. Trzeba przyznać, że jej dom jest bardzo stylowy!

Tak mieszka Kasia Tusk. W salonie kanapa za 20 tysięcy
Kasia Tusk mieszka w Sopocie (AKPA)

Kasia Tusk słynie ze swojego wysublimowanego stylu i zamiłowania do dobrych marek. Możemy się o tym przekonać przeglądając jej Instagram oraz blog.

Ma to odzwierciedlenie nie tylko w garderobie, którą wybiera. Świadczą o tym również wnętrza jej mieszkania.

Tak mieszka Kasia Tusk

Kasia Tusk wraz z mężem Stanisławem i córkami mieszkają w Sopocie. To spokojna i zielona okolica. Rodzina blogerki zajmuje mieszkanie na parterze jednej z klimatycznych kamienic.

Wnętrze mieszkania zachwyci wszystkich fanów eleganckiego minimalizmu. Na próżno szukać tu przaśnego przepychu.

W mieszkaniu rządzą naturalne barwy (a szczególnie biel) i materiały (drewno, marmur). Na ścianach widzimy zaś sztukaterię.

Kasia postarała się, by w wnętrza były jak najbardziej klimatyczne. Przytulnego charakteru nadają rodzinne zdjęcia i świece. Nie zabrakło też ciekawych dodatków takich, jak grafiki na ścianach, czy ozdobne lampy.

Jedną z nich możemy podziwiać w sypialni Kasi i Staszka. Trzeba przyznać, że jest bardzo oryginalna! Sama sypialnia jest bardzo słoneczna i jasna. Jej centrum stanowi ogromne łoże.

Tuż obok mamy piękny salon z zachwycającym kominkiem. Niby nie ma przepychu, ale jeśli się przyjrzeć... Kasia uwielbia dobrą jakość, dlatego w jej salonie możemy zobaczyć kanapę z segmentu premium. Koszt? Jak sprawdziliśmy to ok. 20 tys. Zł. Na blogu, we wpisie, w którym Tusk prezentowała kanapę tłumaczyła się tak:

Przy okazji rzeczy ładnych i równocześnie praktycznych zapewne nieraz, tak jak ja, odniosłyście wrażenie, że takie są najdroższe (…) Musimy jednak pamiętać, że cena odzwierciedla nie tylko koszt wyprodukowania i artystyczną wizję projektanta. Zawiera się w niej koszt licznych prób, konsultacji, żmudnego dobierania optymalnych materiałów i wypracowania najlepszej ergonomii. Ta różnica w cenie przekłada się na jakość wykonania, jego estetykę, funkcjonalność i komfort użytkowania. Niskie ceny ogromnej większości mebli wynikają z tanich materiałów i nieprzetestowanego projektu.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić