Tak mieszka Michał Wiśniewski. Spójrzcie, co ustawił sobie w kuchni

173

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Znany jest nie tylko wśród starszego pokolenia, jego piosenek słuchają także młodsi. Jego hity z pewnością słyszał każdy z nas. A jak obecnie żyje i mieszka Michał Wiśniewski?

Tak mieszka Michał Wiśniewski. Spójrzcie, co ustawił sobie w kuchni
Tak mieszka Michał Wiśniewski (Instagram)

Dzięki aktywności w mediach społecznościowych, możemy podpatrzyć, jak Wiśniewski żyje i mieszka.

Jedno jest pewne - gwiazdor jest dumny ze swych pociech. Nic dziwnego, że często chwali się ich zdjęciami.

Xavier Wiśniewski jest pierworodnym synem Michała Wiśniewskiego, a jego matką jest zaś Mandaryna, druga żona wokalisty. Xavier od lat obecny jest w mediach społecznościowych. Syn Michała Wiśniewskiego, podobnie, jak jego ojciec, jest bardzo utalentowany. 22-latek zajmuje się również muzyką. 

Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego, Falco Wiśniewski urodził się natomiast w 2021 roku. Jego matką zaś jest piąta żona Michała Wiśniewskiego, Pola Wiśniewska.

Michał Wiśniewski ma również córkę Fabienne Wiśniewską, której matką jest Mandaryna oraz dwie córki z Anną Świątczak: Etienette Wiśniewską oraz Vivienne Wiśniewską. 

Tak mieszka Michał Wiśniewski

Same wnętrza domu zdradzają, że Michał Wiśniewski jest bardzo rodzinną osobą. Nie brakuje tu zdjęć i pamiątek rodzinnych.

Wiśniewski chwali się również swoimi osiągnięciami. Na ścianie wypatrzyliśmy certyfikat sprzedaży w przemyśle muzycznym. Trudno powiedzieć czy jest to "tylko" złota płyta, a może "aż" diamentowa. Pewne jest to, że z Ich Troje Wiśniewski święcił niegdyś prawdziwe triumfy. Jest się czym chwalić.

Rodzina Wiśniewskich uwielbia spędzać razem czas budując konstrukcje ze słynnych klocków. Te są zaś oryginalną ozdobą wnętrz.

W kuchni zaś wzrok przyciąga oryginalna kolekcja... butelek po różnych alkoholach.

Mimo że jest to dom wielkiego gwiazdora, jest w nim przytulnie i bardzo "swojsko". Widocznie Wiśniewski nie jest fanem chłodnych, minimalistycznych wnętrz, jakie często wybierają inne gwiazdy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić