Tak mieszka Piotr Kraśko. Już jest przepięknie, ale chce więcej

58

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko uwili sobie bardzo przytulne gniazdko w przepięknym domu położonym w Gałkowie na Mazurach. Warto jednak spostrzec, że już wkrótce para przeprowadzi się do nowej posiadłości.

Tak mieszka Piotr Kraśko. Już jest przepięknie, ale chce więcej
Piotr Kraśko z żoną (Instagram)

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko poznali się w Gałkowie. W 2008 roku stanęli przed ołtarzem. Od kilku lat są rodzicami dla trojga dzieci - Konstantego, Aleksandra i Laury.

Jak mieszka Piotr Kraśko? Jak opisują media, mieszka w luksusowym domu na Mazurach. Znajduje się on w niedużej odległości od stadniny, do której Kraśko często zabiera rodzinę, a która należy do rodziny jej żony.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Salon domu Piotra Kraśki jest utrzymany w odcieniach bieli i szarości. Podłoga jest jasna, drewniana, ułożona w jodełkę. Dom posiada też wielkie okna.

Nieopodal znajduje się jasny, drewniany stół, któremu towarzyszą krzesła z szarymi, pikowanymi oparciami. W kącie jest jeszcze stolik z lampką nocną.

Do salonu prowadzą natomiast duże, dwuskrzydłowe drzwi, które są przeszklone. Część domu została obita drewnianymi deskami. Co istotne, pomieszczenia są bardzo wysokie.

Wnętrze domu Kraśki jest dość minimalistyczne. W części wypoczynkowej możemy zaobserwować szarą kanapę, fotel i dwa stoliki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Rozpoczną nowy etap

Za jakiś czas Piotr Kraśko rozpocznie z rodziną nowy etap. Wszystko za sprawą przeprowadzki! Dziennikarz wraz z żoną budują nowy dom na Mazurach, który będzie położony blisko Stadniny Koni Ferensteinów.

Prace trwają, niebawem popularny żurnalista powinien mieć nowe gniazdko. Można więc ocenić, że już obecnie ma piękny dom, ale mimo to chce więcej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić