o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Tak mieszka Piotr Kraśko. Już jest przepięknie, ale chce więcej

34
Podziel się

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko uwili sobie bardzo przytulne gniazdko w przepięknym domu położonym w Gałkowie na Mazurach. Warto jednak spostrzec, że już wkrótce para przeprowadzi się do nowej posiadłości.

Tak mieszka Piotr Kraśko. Już jest przepięknie, ale chce więcej
Piotr Kraśko z żoną (Instagram)
bEipZEHp

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko poznali się w Gałkowie. W 2008 roku stanęli przed ołtarzem. Od kilku lat są rodzicami dla trojga dzieci - Konstantego, Aleksandra i Laury.

Jak mieszka Piotr Kraśko? Jak opisują media, mieszka w luksusowym domu na Mazurach. Znajduje się on w niedużej odległości od stadniny, do której Kraśko często zabiera rodzinę, a która należy do rodziny jej żony.

bEipZEHr

Salon domu Piotra Kraśki jest utrzymany w odcieniach bieli i szarości. Podłoga jest jasna, drewniana, ułożona w jodełkę. Dom posiada też wielkie okna.

Nieopodal znajduje się jasny, drewniany stół, któremu towarzyszą krzesła z szarymi, pikowanymi oparciami. W kącie jest jeszcze stolik z lampką nocną.

bEipZEHx

Do salonu prowadzą natomiast duże, dwuskrzydłowe drzwi, które są przeszklone. Część domu została obita drewnianymi deskami. Co istotne, pomieszczenia są bardzo wysokie.

Wnętrze domu Kraśki jest dość minimalistyczne. W części wypoczynkowej możemy zaobserwować szarą kanapę, fotel i dwa stoliki.

bEipZEHy

Rozpoczną nowy etap

Za jakiś czas Piotr Kraśko rozpocznie z rodziną nowy etap. Wszystko za sprawą przeprowadzki! Dziennikarz wraz z żoną budują nowy dom na Mazurach, który będzie położony blisko Stadniny Koni Ferensteinów.

Prace trwają, niebawem popularny żurnalista powinien mieć nowe gniazdko. Można więc ocenić, że już obecnie ma piękny dom, ale mimo to chce więcej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEipZEHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
Marlena
4 tyg. temu
Cieszę się, że z pomocą Nadzór Konieczny wzięliśmy się za budowę naszego domu. To była genialna decyzja, ale piekielnie trudna.
Suzie
miesiąc temu
Prawdziwy Polak chętnie zagląda z zawiścią do cudzego portfela, to i za kolejne 100 lat się nie zmieni, smutne
Pani z miasta
miesiąc temu
Zawistnicy wypisują żałosne komentarze.a swoją drogą nie rozumiem po co Pan Kraśko pokazuje publicznie swój dom. Nigdy bym tego nie zrobiła
bEipZEHT
gojniewierny
miesiąc temu
Aj waj aj waj co wam do tego
Borys Gutka
miesiąc temu
UWAGA - zbieramy podpisy pod likwidację TVN ! zapraszam
Ewa
miesiąc temu
Nie rozumiem skąd ta zazdrość. Zarówno dom, jak i stadnina koni w Gałkowie, gdzie mieszkają państwo Kraśkowie, (od dziada, pradziada) należą do rodziny państwa Ferensteinów, tj. do rodziców pani Karoliny. Zatem zrozumiałe jest, że pani Karolina będzie spadkobierczynią tego majątku, bo jest jedynaczką. Jeśli obok, na rodzinnej ziemi budują drugi dom, to ich sprawa i mają prawo robić co chcą. Ci ludzie mają troje małych dzieci, które także interesują się końmi, (nawet odnoszą duże sukcesy w jeździectwie) i swoją przyszłość wiążą z tym zajęciem, to czemu nie mieliby rozwijać się w tym kierunku? Zresztą stadnina koni, wszelkie szkolenia, konkursy, wyścigi konne, to wszystko przynosi spore dochody, więc stać ich na nowy dom.
Bbhh
miesiąc temu
Czemu w Polsce dzienikarz czy zwykły aktor z M jak miłość przykład zarabiają tyle pieniędzy to absult
Marcel
miesiąc temu
Co z tą podłogą? Jakaś niefotogeniczna, taka ze szparami.Czemu ma służyć pokazywanie domów zapowiadacza informacji?
Pora
miesiąc temu
Ciekawe czemu obcy mają w Polsce bajkę i jeszcze naszą Polskę kąsają, ciekawe.
Juliusz
miesiąc temu
Lans lans i jeszcze raz lans. Pokazywanie zwykłym ludziom jak sobie żyją bogacze.
Pan Rycho
miesiąc temu
Pieniądz to jeszcze nie wszystko,są inne wartości o których niektórzy nie wiedzą,ba nie chcą wiedzieć.Honor,patriotyzm,poszanowanie innych ba zwykła ludzka przyzwoitosc to jest właśnie to.Wyglad to już inna para kaloszy,ale może się mylę.Pa.
gosciowa
miesiąc temu
Żenada hak zwykle ironiczny uśmiech.Gdyby nie żona i teściowie miałby tylko.ksiazki po ojcu
polak
miesiąc temu
Gierkowa jeżdziła czesać się do Paryża a Krośko będzie mieszkał byle gdzie? Towarzysze muszą dbać o siebie i żeby im ptasiego mleczka nie zabrakło.
bEipZEHL
tak
miesiąc temu
tak, bo w tvn tak płacą, Rozenkowej również - za nic....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić