Ostatni wpis na profilu Rafała Poniatowskiego. Łzy cisną się do oczu

358

Dziennikarz Rafał Poniatowski nie żyje - przegrał kilkuletnią walkę z nowotworem. Po upublicznieniu tej smutnej informacji na koncie reportera TVN24 pojawił się poruszający wpis.

Ostatni wpis na profilu Rafała Poniatowskiego. Łzy cisną się do oczu
Rafał Poniatowski (tvn24)

W sobotę Polskę obiegła informacja o śmierci dziennikarza TVN24 Rafała Poniatowskiego. Gdy tę smutną wiadomość przekazywali jego koledzy po fachu, trudno było im potrzymać łzy smutku.

Rafał by nie chciał, żebyśmy dzisiaj płakali, ale musi nam to wybaczyć - mówiła Agata Adamek na wizji.

Brygida Grysiak zdecydowała się natomiast opowiedzieć o ostatnim SMS-ie od Poniatowskiego. Dostała go kilka dni temu.

Wiadomo było, że jest bardzo, bardzo źle i że tym razem już chyba się nie uda. Napisał, cytuję, że jego samopoczucie jest lepsze niż doktorów. A wiem, że już wtedy miał trudności także z widzeniem. Poniat to człowiek prawdziwy do kości, mądry, spokojny, dobry. Pustka po Rafale to jest taki lej po bombie - podkreślała.

Rafał Poniatowski nie żyje. "Kochamy Cię na zawsze"

Po południu na koncie Rafała Poniatowskiego na Twitterze pojawił się ostatni wpis. Został on opublikowany przez osoby bliskie jego sercu.

Kochamy Cię na zawsze... Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi. Do zobaczenia. Justyna, Oliwsa i Krystian - czytamy we wpisie.

Po śmierci 48-letniego dziennikarza rozpacza wiele osób. Nie brakuje takich, którzy podkreślają, że bardzo go cenili za to, co robił.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić