Tak naprawdę wygląda Werner. Na tym zdjęciu wszystko dokładnie widać
Anita Werner jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Przed kamerami zawsze wygląda perfekcyjnie. Tym razem Werner postanowiła jednak pokazać się fanom z innej strony i opublikowała zdjęcie bez makijażu.
Anita Werner jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. Od 20 lat jest związana ze stacją TVN. Wiele osób nie wyobraża sobie "Faktów" bez niej.
Fani doceniają dziennikarkę za jej profesjonalizm. Jednak Werner słynie także z elegancji i przed kamerami zawsze wygląda perfekcyjnie.
Anita Werner pokazała się bez makijażu
Tym razem Anita Werner postanowiła pokazać się fanom w nieco innym wydaniu. Opublikowała na Instagramie selfie, na którym nie ma makijażu.
Od rana pełna koncentracja😉 Wieczorem #faktypofaktach. Do zobaczenia! - napisała pod zdjęciem.
Trzeba przyznać, że dziennikarka bez makijażu wygląda olśniewająco. Na uwagę zwracają jej urocze piegi, których widzowie nie dostrzegą w telewizji. Fani zachwycają się Werner w naturalnym wydaniu.
Super wyglądasz, pięknie bez makijażu😘😘
Uwielbiam tę twarz 🔥❤️
Jak ja kocham kobiety z naturalnymi twarzami 😍
Naturalnie, poza kamerą.....Super. Fajna fotka....👍👌👌👌- piszą internauci.
Zobacz także: To nie koniec lex TVN? Miller: PiS nie będzie ustawać w wysiłkach