Tak wyglądał Wojewódzki prawie 20 lat temu. Reakcja Werner

31

Kuba Wojewódzki to znany polski prezenter telewizyjny i showman. Zazwyczaj to on wypytuje celebrytów o największe smaczki z ich życia. Tym razem jednak sam zdobył się na wyznanie. A wszystko opatrzył zdjęciem sprzed lat. Na fotkę już zareagowała m.in. Anita Werner.

Tak wyglądał Wojewódzki prawie 20 lat temu. Reakcja Werner
Kuba Wojewódzki (Instagram)

Kuba Wojewódzki jak coś już mówi, to z rozmachem. Nie inaczej było i tym razem. Na swoich mediach społecznościowych zdecydował się na szczerość przed prawie 1,5-milionową publicznością swoich followersów.

"Nie zawsze było idealnie"

Wszyscy wiedzą, że dziennikarz jest wielkim fanem sportowych samochodów. Po ulicach Warszawy woził się nawet Ferrari. Ale nie zawsze tak było...

Moje życie nie było idealne. Zdarzały mi się błędy stylistyczne, estetyczne i kolorystyczne. Oto jeden z nich - napisał na swoim Instagramie.

Oczywiście, prezenter nie byłby sobą, gdyby to wszystko było na poważnie. Podpis ten dotyczy jego starego zdjęcia, na którym pozuje przed BMW645 w ognistym, pomarańczowym kolorze. Fotografia została zrobiona w 2004 roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Luksusowy samochód jest w wersji kabrioletu - ma otwarty dach. Takie cacko mogło kosztować nawet 600 tys. złotych! Tymczasem Wojewódzki narzeka na wybrany wtedy kolor...

Na fotkę zareagowała koleżanka dziennikarza z TVN - Anita Werner. Gwiazda "Faktów" zostawiła pod zdjęciem "serduszko". Czyli może nie było tak źle?

Nie da się ukryć, że niektórych fanów taki podpis pod starym zdjęciem mógł zaskoczyć. W końcu jeszcze w sierpniu prezenter chwalił się innym kabrioletem - Jaguarem typu F. O dziwo, kolor bardzo przypomina ten sprzed 17 lat...

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić