Takiej wypowiedzi o Viki Gabor jeszcze nie było. "Wspomnicie moje słowa"

95

Malik Montana pokusił się o bardzo szczere wyznanie na temat twórczości Viki Gabor. Raper twierdzi, że czeka ją naprawdę wspaniała przyszłość. A co sądzi o tych, którzy ją krytykują?

Takiej wypowiedzi o Viki Gabor jeszcze nie było. "Wspomnicie moje słowa"
Viki Gabor (akpa)

Malik Montana cieszy się ogromną popularnością. To nie tylko ceniony raper, ale również szef wytwórni i właściciel freak-fightowej federacji High League.

Teraz Malik postanowił odnieść się do Viki Gabor. Mówił o niej podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych. Artysta nie szczędził ciepłych słów koleżance po fachu.

Jest mega utalentowaną artystką. Właściwie kwestia tego wieku… Widzę na tych portalach, że ona operacje itp., itd. Dla mnie to jest zwykły ból d**y tych ludzi. Widzą młodą dziewczynę z talentem i próbują podcinać skrzydła. U mnie było praktycznie tak samo. Myślę, że to jest mega ch***we z ich strony. Powinni po prostu docenić talent muzyczny, jaki ma Viki Gabor. Jak już będzie miała 18 lat, to będzie jedną z wiodących artystek w Polsce. Takich naprawdę mainstreamowych, za***istych -powiedział.

"Dajcie dziewczynie jeszcze 3 lata"

Malik Montana przewiduje, że przyszłość Viki Gabor będzie wspaniała. Zwiastuje, że wręcz "rozwali polską muzykę".

Abstrahując od tego, że teraz robi fajną muzę, to jest mega świeża. Często, jak słucham muzyki popowej, to czuję taki cringe, a u Viki Gabor tego w ogóle nie mam. Słychać, że ma influence brytyjski, UK i stylówka. Dajcie dziewczynie jeszcze 3 lata i doszczętnie rozwali ze strony żeńskiej polską muzykę. I nie będzie tam miała podjazdu żadna raperka, żadna inna śpiewająca kobieta. Wspomnicie moje słowa - podsumował.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić