Bierze 547 zł za godzinę. Była gwiazda TVP otworzyła nowy biznes

190

Była gwiazda TVP po rozstaniu ze stacją odnalazła się w duchowości. Postanowiła rozwinąć w związku z tym też mały biznes. Zarobki? Prawie 600 zł w godzinę.

Bierze 547 zł za godzinę. Była gwiazda TVP otworzyła nowy biznes
Tamara Gonzalez Perea. (AKPA)

Tamara Gonzalez Perea swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako blogerka modowa. Publice dała się poznać jako Macademian Girl. Później nawiązała współpracę z telewizją publiczną, by zakończyć ją z niemałym hukiem. Jednak nowej profesji długo szukać nie musiała. Dziś świadczy usługi "soul coachingu". Brzmi tajemniczo? Śpieszymy z wyjaśnieniem, choć nie obiecujemy, że nam się to uda.

"Soul coaching" to odmiana duchowego coachingu. Motywację do działania czy poznanie samego siebie możemy czerpać z układów gwiazd, planet, otaczających nas energii. Tamara Gonzalez Perea preferuje natomiast drogę tzw. Enneagramu. Swoje życie dzieli też na czas przed i po poznaniu tej niesamowitej techniki.

Była gwiazda telewizji publicznej za godzinną sesję polegającą na rozwiązywaniu z klientką online testu Enneagramu liczy sobie skromne 547 zł. "Starożytna wiedza pochodząca z czasów wielkich cywilizacji" jest jednak dostępna w internecie dla każdego. Wystarczy rozwiązać test i przeczytać opis, który opracuje dla nas algorytm. Ale rozwiązanie testu samemu, a rozwiązanie go z certyfikowanym soul coachem to przecież dwie różne rzeczy.

Oprócz tego dla wzmocnienia swoich mocy można skorzystać ze sklepu celebrytki. Dostaniemy tam biżuterię, kadzidła do oczyszczania pomieszczeń czy kosztowne czaszki wykonane z różnego rodzaju minerałów. Ich ceny wahają się od 200 do niecałych 400 zł. Dużo, jak za kamyczek w kształcie czaszki? Pamiętaj, że "ma moce"...

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Macademian Girl o Joannie Mazur: "Jest bardzo skromną osobą, ale też duszą towarzystwa. Dużo się śmieje i żartuje"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić