Tego nie zobaczysz na wizji. Na zdjęciu widać, co robią Werner i Dec

50

Anita Werner od ponad dwudziestu lat związana ze stacjami grupy TVN. Popularna dziennikarka pokazała w mediach społecznościowych, co dzieje się w studiu TVN, gdy kamery są wyłączone. Tego nie zobaczycie w programach na żywo.

Tego nie zobaczysz na wizji. Na zdjęciu widać, co robią Werner i Dec
Anita Werner (Instagram)

Anita Werner uwielbia swoją pracę i otwarcie o tym mówi. Niektórzy fani nazywają ją ikoną stacji TVN. Prowadząca "Fakty" w niedzielę ogłosiła, że po raz kolejny postanowiła grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Na licytację dziennikarka wystawiła zdjęcie z dedykacją i autografem, z dwudziestych urodzin TVN24.

W tym roku przekazuję na aukcję WOŚP wyjątkowe zdjęcie, które pokazuje bardzo wyjątkowy moment. To moment, w którym telewizja TVN24 skończyła 20 lat. To było 9 sierpnia 2021 roku, o godzinie 12.00 - informuje Anita Werner

- W 2001 roku miałam zaszczyt poprowadzić pierwszy w historii serwis informacyjny na antenie TVN24. 20 lat później, w nasze urodziny, również punktualnie o 12.00, spotkałam się z Widzami tak, jak za pierwszym razem. Ten wyjątkowy moment uwiecznił na zdjęciu fotoreporter, Cezary Piwowarski. Ja dokładam do tego zdjęcia także mój autograf i dedykację - dodaje dziennikarka.

Tego nie zobaczycie na wizji

Anita Werner w ostatnim czasie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W poniedziałek dziennikarka od rana pracowała w studio TVN. Mimo to była w świetnym humorze. "Poniedziałek, praca, uśmiech, moc - tak było u mnie dziś o poranku" - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

W relacjach na Instagramie pokazała również, jaka panuje atmosfera w studio TVN. Jak widać na zdjęciach wszystkim dziennikarzom, mimo wczesnej godziny dopisywały humory. Anita Werner opublikowała selfie, na którym pozuje wraz z prezenterką pogody Anną Dec, która macha do kamery. "Humory rano dopisywały" - podkreśliła Werner.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Polacy jasno o obostrzeniach. "To stawia rząd w trudnej sytuacji"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić