Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

"The Kardashians" traci widzów. Wszystko przez odchudzanie

9

"The Kardashians" to obecnie najpopularniejsze reality show na świecie. Rodzina celebrytów, pokazując jak żyje, zbudowała imperium warte miliardy dolarów. Niestety, po 15 latach oglądalność programu zaczęła spadać. Wszystko przez fakt, że dwie członkinie celebryckiego rodu - Kim i Khloe - popadły w obsesję odchudzania. To nie spodobało się ich widzom.

"The Kardashians" traci widzów. Wszystko przez odchudzanie
Kardashians (YouTube)

Amerykańskie show "Z kamerą u Kardashianów" od 2007 roku pokazuje perypetie popularnej rodziny słynnego prawnika - Roberta Kardashiana. Program doczekał się 20 sezonów - 280 odcinków i 5 odcinków specjalnych.

Choć na początku każdy z odcinków miał 22 minuty, z czasem czas antenowy wydłużono do 44 minut. Pod koniec roku 2020 Kris Jenner poinformowała o zakończeniu serii. Ostatnie odcinki miały być wyemitowane w 2021 roku.

Program, choć zakończył współpracę z E! Entertainment, przeniósł się na platformę Hulu. Obecnie trwa już drugi sezon "Kardashianów" (pod taką nazwą obecnie funkcjonuje show).

Kontrowersje wokół Kardashianek

Niestety, niespodziewanie program zaczął tracić na popularności. Wszystko za sprawą... niezdrowego odchudzania Kim i Khloe.

W obecnych czasach bardzo ważną sprawą jest ruch body-positive. Tymczasem, niedawno Kim pokazywała w show, jak musiała schudnąć 7 kg w cztery tygodnie po to, by zmieścić się w oryginalną kreację Marilyn Monroe, którą chciała ubrać na galę MET.

Czarę goryczy przelała jednak inna scena. Kim powiedziała Khloe, że Kendall i Kylie martwią się o to, że bardzo zeszczuplała. Ta... niesamowicie się z tego faktu ucieszyła. Zawsze bowiem była "tą grubą siostrą".

Widzowie byli oburzeni. W ramach protestu zaczęli masowo rezygnować z oglądania show. Myślicie, że Kardashianki wezmą sobie to do serca i zrezygnują z radykalnego odchudzania?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić