aktualizacja 

Cichopek i Kurzajewski spakowali walizki. Wyruszyli w kolejną podróż

87

Niektórzy zastanawiali się, jak końcówkę lata spędzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wygląda na to, że nie ma już żadnych wątpliwości w tej sprawie. Zakochani spakowali walizki i wyruszyli w podróż. Raczej nie tylko na weekend.

Cichopek i Kurzajewski spakowali walizki. Wyruszyli w kolejną podróż
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy nie tylko uczucie. Wspólnym mianownikiem jest tutaj również zamiłowanie do podróżowania.

Dopiero niedawno zakochani wrócili z Egiptu. Właśnie wtedy oznajmili, że "życie jest krótkie, świat piękny, czas na nowe wspomnienia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Zielona granica". Piotr Stramowski: "Nagonka wokół filmu jest spowodowana przez zbliżające się wybory"

Teraz para wyruszyła w kolejną podróż. Dokąd? Tego nie wiadomo. Pomponik podaje jednak, że Cichopek i Kurzajewski zabrali ze sobą dość sporo walizek. Niewykluczone, że to dłuższy wypad niż tylko na weekend.

Dzielny Kurzajewski upchał walizki do swojego hybrydowego wozu. Następnie wsiadł za kółko i czekał na swoją ukochaną w środku auta. Prezenter TVP ubrany był na luzie: w niebieskie jeansy, szarą koszulkę i sneakersy - podaje Pomponik.

Kasia przyszła już na gotowe. Z pewnością swoje obowiązki w kontekście podróży wykonywała wcześniej. W ciemno można zakładać, że była zaangażowana w planowanie wyprawy.

Tak ubrana była Kasia Cichopek

Jak Kasia Cichopek wystroiła się na kolejny wyjazd z ukochanym? O tym również donosi wspomniany serwis.

Kasia wyszła z bloku ubrana w jasnoniebieskie jeansy, białą koszulkę, zieloną kurtkę i jej ulubione ostatnio białe trampki na grubej podeszwie. Kasia, tuptając do samochodu, namiętnie szukała czegoś w torebce i szybko dołączyła do swojego ukochanego - podsumowano.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić