To koniec. Sławomir i Kajra stracili pracę!

180

Sławomir i Kajra pożegnali się z pracą, którą zapewniał im kanał Zoom TV. Pomponik donosi, że "wielką klapą" okazał się program śniadaniowy "Poranny rogal", który miał stanowić konkurencję dla "Pytania na śniadanie" czy też "Dzień dobry TVN".

To koniec. Sławomir i Kajra stracili pracę!
Kajra, Sławomir (Licencjodawca, AKPA)

Już od jakiegoś czasu można było usłyszeć o tym, że śniadaniówka Zoom TV nie notuje zbyt dobrych wyników. Na początku lutego serwis Press podał, że spekulacje wcale nie były oderwane od rzeczywistości. Stacja podjęła decyzję, że nie będzie kontynuowała emisji "Porannego rogala", który - według założeń - miał zrewolucjonizować rynek telewizyjny.

Widzom serwowane będą jedynie powtórki tej śniadaniówki. Na nowe odcinki nie ma co liczyć. Portal wirtualnemedia.pl twierdzi, że szanse, że "Poranny rogal" jeszcze powróci na ekrany z premierowymi epizodami, są bliskie zeru.

W związku z tą decyzją pracę straciło przeszło 10 gwiazd! W gronie zwolnionych znalazł się między innymi muzyczny duet Sławomir i Kajra. Poza tym z pracą dla Zoom TV pożegnali się m.in. Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili, Katarzyna i Karolina Zielińskie, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Beata i Łukasz Rybarscy, a także Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec.

Małe zainteresowanie Zoom TV

"Poranny rogal" był emitowany przez Zoom TV od 4 lipca 2022 roku. Była to stała część porannego pasma. Ostatnie odcinki produkcji trafiły na antenę w grudniu 2022 roku. Produkt cieszył się niewielkim zainteresowaniem ze strony widzów.

Z danych Nielsen Media od 4 lipca do 18 grudnia obejmujących wszystkie emisje wynika, że nadając program, stacja miała średnio 0,27 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,29 proc. w komercyjnej 16-59. Dla porównania, w 2022 roku Zoom TV notował średnio 0,53 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,61 proc. w komercyjnej 16-59 - podał serwis Press.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić