aktualizacja 

To spotkało Maleńczuka w sylwestra. Ręki nie zdołał uratować

233

Maciej Maleńczuk w rozmowie z Pomponikiem przytoczył traumatyczną historię. Okazuje się, że podczas pewnej sylwestrowej nocy postawił się agresorowi z kijem bejsbolowym. Niestety, interwencję przypłacił zdrowiem.

To spotkało Maleńczuka w sylwestra. Ręki nie zdołał uratować
Maciej Maleńczuk (Licencjodawca, AKPA)

Sylwestrowe wieczory bywają niebezpieczne. Coś na ten temat wie Maciej Maleńczuk. Popularny artysta podzielił się wspomnieniem, które zapewne mocno zapadło mu w pamięci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Historia, o której opowiedział, wydarzyła się w Krakowie. Maleńczuk uznał, że musi ratować tłum, który przyszedł na jego koncert. Na zgromadzone osoby rzucił się rozwścieczony skinhead!

Wpadł gościu z takim kijem bejsbolowym wielkości 1,20 m i zaczął trzaskać ludzi na rynku w Krakowie, którzy się świetnie bawili. (...) Oczywiście ja musiałem do niego wyjść i złamałem sobie wtedy rękę, ale on już tam został... Uratowałem imprezę, ale nie uratowałem wtedy ręki - powiedział Maleńczuk w rozmowie z Pomponikiem.

Maciej Maleńczuk: Nienawidzę sylwestra

Maleńczuk sylwestrową noc odbiera przez pryzmat alkoholu wypijanego przez Polaków. Uważa jednocześnie, że 31 grudnia przynosi przyzwolenie na zachowania niebezpieczne dla siebie i innych.

Uwierz mi, że ja nienawidzę sylwestra! To jest dzień, w który bardzo łatwo jest się skaleczyć, zrobić sobie krzywdę. Ludzie dostają wtedy jakiejś dziwnej korby. Prawdę mówiąc, wolałbym Putinowi nie podpadać, ale ten kraj zaatakowany w sylwestra mógłby się nie obronić (śmiech). Lub też ten naród podpity, kto wie, do jakich bohaterskich czynów byłby zdolny... - powiedział przekornie Maciej Maleńczuk.

W trakcie sylwestra 2022 Maciej Maleńczuk weźmie udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Na scenie w Chorzowie wystąpią też tacy artyści jak Doda, Grzegorz Hyży, Big Cyc, Bryska, Michał Wiśniewski, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak, Michał Szpak, Feel, Cleo czy Ralph Kamiński.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić