Oliwier Nytko
Oliwier Nytko| 

Tomasz Jakubiak, juror MasterChef Junior wyznaje: "Zdradziłem partnerkę"

3

Nowy juror w programie "MasterChef Junior" przyznał na łamach tygodnika "Życie na Gorąco", że zdradził w przeszłości swoją byłą partnerkę.

Tomasz Jakubiak, juror MasterChef Junior wyznaje: "Zdradziłem partnerkę"
Tomasz Jakubiak wyznaje, że zdradził partnerkę (YouTube)

Oglądacie nowy sezon polskiej odsłony "MasterChef Junior"? Tomasz Jakubiak został nowym jurorem od 7. serii popularnego show. Fani od razu pokochali jego osobowość i stał się jedną z najbardziej lubianych postaci w programie.

Na Instagramie gwiazdor wrzuca co jakiś czas zdjęcia synka, Tomasza Juniora, który urodził się w czerwcu 2020 r. Ubiegły rok miał być dla niego niesamowity. W poście z 1 stycznia dziękował także swojej partnerce, Anastazji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jednak nie zawsze było tak kolorowo. Co się wydarzyło w 2019 roku?

Jakubiak szczerze przyznaje: "zdradziłem partnerkę"

Gwiazda TVN-u przyznała na łamach tygodnika "Życie na Gorąco", że nie zawsze było tak kolorowo w jego życiu. Jak podaje Pomponik, jego sytuacja była zgoła inna w przeszłości. Jakubiak przekazał tygodnikowi, że zdradził swoją ówczesną partnerkę ze swoją obecną partnerką i matką jego dziecka, Tomasza Juniora:

Popełniłem wtedy straszną rzecz, bo zdradziłem swoją poprzednią partnerkę. Po upojnej nocy okazało się, że Anastazja jest w ciąży. Oczywiście wstyd mi za to, co zrobiłem, ale koniec końców jest mega.

Potem Tomasz Senior dodał, że nie rozstaje się ze swoim synem i partnerką. Mają towarzyszyć mu na planach zdjęciowych czy w podróżach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Roksana Węgiel gościem w "MasterChef Junior"! Zaśpiewała z fanką jeden ze swoich utworów (WIDEO)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić