Regina Phalange| 

Tomasz Kowalski z "Rolnik szuka żony" TVP to niezłe ciacho. Komu wpadł w oko?

17

Pewnie sama Kamila do dziś nie wie, czemu odtrąciła przystojnego i sympatycznego Tomasza. Wysoki, wysportowany i niebieskooki mężczyzna to wymarzona partia. Wiedzą o tym jego fanki wzdychające do niego na Instagramie.

Tomasz Kowalski z "Rolnik szuka żony" TVP to niezłe ciacho. Komu wpadł w oko?
Tomasz był jednym z trzech kandydatów rolniczki Kamili z siódmej edycji programu

Kamila Boś to uczestniczka siódmej edycji "Rolnik szuka żony". W programie przebierała w atrakcyjnych mężczyznach jak w ulęgałkach. Niestety jej niezdecydowanie doprowadziło ją do tego, że odesłała każdego z nich do domu, ostatecznie nawet nie wiedząc dlaczego.

Tymczasem, jak to zwykle bywa w "Rolniku", uczestnicy programu zyskali popularność na Instagramie. Tomasz Kowalski, przystojny niebieskooki brunet nie miał powodzenia u Kamili, ale z pewnością już za nią nie tęskni. Jego posty obserwuje ponad 60 tysięcy osób! Większość komentujących? Dziewczyny.

Tomasz jest trenerem, więc jego posty to filmiki z ćwiczeniami i motywacjami. W sekcji komentarzy wśród wielu słów zachwytu można znaleźć też te napisane przez... inną uczestniczkę "Rolnika". Chodzi o Roksanę.

Roksana była kandydatką Stanisława. Niestety nie miała szczęścia, bo rolnik także nie wybrał nikogo w programie. Teraz pod postem Tomasza z ćwiczeniami napisała zalotnie: "Pewnie, że skorzystam! Jutro na siłowni dam znać, jak wrażenia".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czyżby tę dwójkę coś połączyło? Przypominamy, że Teresa (także kandydatka Stanisława) była widziana z Adamem (kandydatem Kamili!). "Rolnik szuka żony" zna wiele zaskakujących historii miłosnych, może rodzi się jedna z nich.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić