Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

Tragiczne skutki łóżkowej zabawy. Nie żyje 26-letnia tancerka

40

Brytyjczycy są wstrząśnięci śmiercią 26-letniej tancerki. Georgia Brooke zmarła podczas stosunku seksualnego. Razem z partnerem zdecydowała się na skorzystanie z ryzykownej praktyki, które zakończyła się tragicznie.

Tragiczne skutki łóżkowej zabawy. Nie żyje 26-letnia tancerka
Georgia Brooke miała 26 lat (Facebook)

O śmierci 26-latki rozpisują się wszystkie najważniejsze brytyjskie media. Zdarzenie miało miejsce w lutym 2022 roku, ale dopiero teraz wychodzą na jaw okoliczności śmierci kobiety.

Jak się okazuje, 26-latka została uduszona przez swojego partnera w trakcie stosunku. 31-letni Luke Cannon, kiedy zorientował się, co się stało, targnął się na swoje życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Mieszka w Dubaju od 11 lat. Zdradza, czy miała seksoferty pracy

Georgia Brooke nie żyje. Znaleziono dowody w SMS-ach

BBC informuje, że 26-latka lubiła praktyki seksualne, które można określić jako ekstremalne. Przyjaciele Georgii twierdzili, że kobieta była zafascynowana podduszaniem. Informacje te potwierdziła policja, która znalazła dowody w wiadomościach SMS tancerki.

Patolog sądowy Chris Johnson powiedział jednak, że ucisk na szyję kobiety musiał być utrzymywany także po tym, jak straciła przytomność. Wcześniej twierdzono, że przyczyną jej śmierci było uduszenie połączone z zażywaniem m.in. kokainy. Koroner Martin Fleming w swoich konkluzjach stwierdził, że takie praktyki seksualne są niebezpieczne i dodał, że wiele z nich ma fatalne konsekwencje.

Ten rodzaj aktu seksualnego jest niebezpieczny i lekkomyślny, jego konsekwencje są na końcu fatalne - stwierdził koroner.

Georgia Brooke była najmłodszą z czwórki rodzeństwa. Tańczyła od piątego roku życia. Przez pewien czas pracowała w Grecji. Ze swoim partnerem zaczęła się spotykać w 2021 roku. Zdaniem matki ofiary, zachowanie 26-latki zmieniło się pod wpływem nowego chłopaka. Nie ma jednak dowodów na to, że 31-latek celowo udusił kobietę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić