TVP oburzyła widzów "Rolnik szuka żony". "Szanujcie nas!"

3

W niedzielę 18 września TVP1 wyemitowała pierwszy odcinek dziewiątego sezonu "Rolnik szuka żony". Jednak popularny program wystartował z opóźnieniem z powodu transmisji meczu polskiej reprezentacji. Niestety, to nie koniec problemów dla fanów show, którzy nie szczędzą cierpkich słów w stronę TVP.

TVP oburzyła widzów "Rolnik szuka żony". "Szanujcie nas!"
"Rolnik szuka żony" ruszył z opóźnieniem, a zaraz znowu zniknie na dwa tygodnie (fot. TVP)
No i to wszystko na dziś. Dziękujemy, że byliście z nami, choć trzeba się było naczekać. Do zobaczenia za dwa tygodnie - napisano na oficjalnym fanpage'u "Rolnik szuka żony" na Facebooku.

Te słowa okazały się sporym zaskoczeniem dla fanów programu. W końcu Marta Manowska na zakończenie pierwszego odcinka nowego sezonu mówiła "do zobaczenia za tydzień".

Wyjaśnienie jest akurat dość proste. W następną niedzielę (25.09.) "Rolnik szuka żony" nie pojawi się na antenie z powodu transmisji meczu Polska-Walia, która ma się rozpocząć o 20:45. To rzecz jasna bardzo nie spodobało się fanom, którzy na Facebooku dali wyraz swojemu niezadowoleniu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Ledwo pierwszy odcinek został wyemitowany po dwóch tygodniach opóźnienia i znów przerwa dwa tygodnie! Przeginacie totalnie. To wcale trzeba było nie zaczynać we wrześniu - napisał jeden z widzów na Facebooku. Sporo osób zgodziło się z jego uwagą.

Fani "Rolnika" nie rozumieją, dlaczego TVP w ogóle brnęła w premierę nowych odcinków, skoro priorytetem dla niej są wydarzenia sportowe. A przecież w listopadzie ruszy piłkarski Mundial w Katarze, który bez wątpienia całkowicie zdominuje telewizyjną ramówkę.

"Tworzycie tyle różnych kanałów tematycznych, a i tak potem wszystko jest na TVP 1 lub TVP 2 emitowane... Szanujcie widza! To dzięki nam istnieje ten program. Bez nas nie ma was...", "Ja się zastanawiam, po co w ogóle jest kanał TVP Sport, jak wiecznie na 1 są jakieś mecze i gdzie tu jest jakiś wybór?", "Wy nie szanujecie widzów. Moglibyście zmienić godzinę emisji. To przekładanie jest coraz bardziej dokuczliwe" - takich wpisów jest pełno na oficjalnym profilu "Rolnika".

Warto też wspomnieć, że premierze odcinka towarzyszyły duże emocje związane z samymi uczestnikami programu. Wielu zadziwiła decyzja 41-letniego Tomasza, który postanowił zaprosić ciężarną 23-latkę. Komentujący nie wierzą w szczerość jej intencji i są zdania, że "szuka sponsora", albo "chce się wylansować w TV". Skomentowano także zachowanie Klaudii, która była szczególnie wybredna przy selekcji kandydatów. Z kolei 23-letni Michał "chciał zaprosić wszystkie" i "sprawia wrażenie desperata".

Zobacz także: Zobacz: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić