Vincent zaczął mówić! Opozda ujawniła, co usłyszała od synka

16

Joanna Opozda jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, że jej synek wypowiedział pierwsze słowo. Wiadomo, co powiedział Vincent.

Vincent zaczął mówić! Opozda ujawniła, co usłyszała od synka
Joanna Opozda z synkiem Vincentem (Instagram, Joanna Opozda)

Joanna Opozda mamą została pod koniec lutego. Narodzinom Vincenta towarzyszyły dość nieprzyjemne okoliczności. Chodzi o rozstanie Joasi z Antkiem Królikowskim. 33-latek postanowił związać się z nową partnerką, porzucając tym samym małżonkę z dzieckiem.

Później Joanna i Antoni nie szczędzili sobie mocnych słów. Już wielokrotnie przepychali się na oczach całej Polski. Celebryci za wszelką cenę usiłowali bronić swoich racji.

Wydaje się, że obecnie sytuacja w życiu Opozdy jest już nieco spokojniejsza. Aktorka zajmuje się wychowaniem synka. Ostatnio przekazała, że Vincent wypowiedział pierwsze słowo.

Nadszedł ten moment. Vincent wypowiedział pierwsze słowo!

Opozda ujawniła na Instagramie, że synek wypowiedział słowo "mama". Aktorka była z tego powodu niezwykle szczęśliwa, a zarazem podekscytowana.

Słuchajcie, muszę się z wami czymś podzielić, Vincent też, chociaż tego pewnie nie powtórzy, ale dzisiaj po raz pierwszy usłyszałam słowo mama - zaznaczała aktorka.

Teraz pewnie Antek Królikowski będzie liczyć na to, że niebawem Vincent powie "tata". Aktor wielokrotnie zaznaczał, że chciałby mieć jak najlepszy kontakt ze swoim synkiem i widywać go jak najczęściej.

Tymczasem aktorka twierdziła natomiast, że Antek nie płaci alimentów. - To jest rodzaj małych gierek, wojenek, które się rozgrywają. Wiele rzeczy się wylało nieprawdziwych - jak to, że nie płacę alimentów - komentował Królikowski podczas wywiadu dla Onetu.

Mój syn jest stabilnie zabezpieczony przez komornika, który siedzi na moich dwóch kontach (...). Żałuję, że to wszystko wyszło tak nagle na światło dzienne. Cierpi na tym rodzina moich bliskich i na pewno też po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to teraz jakoś uspokajać - zapewniał.
Zobacz także: Joński o prekampanii. "Kaczyński wie, że przegra te wybory"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić