Violetta Arlak zrzuciła 20 kg! Zastosowała zaskakujący trik

15

Violetta Arlak postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Wykorzystała m.in. nietypowy trik od dietetyka. Jest mocno zaskakujący, ale na jej przykładzie widać, że potrafi czynić cuda. Aktorka schudła aż 20 kilogramów!

Violetta Arlak zrzuciła 20 kg! Zastosowała zaskakujący trik
Violetta Arlak (akpa)

Violetta Arlak jest kojarzona przede wszystkim z rolą Haliny Kozioł - żony wójta z serialu "Ranczo". Ci, którzy śledzą tę produkcję, z pewnością zauważyli, że w ostatniej serii jest już znacznie szczuplejsza niż w poprzednich.

Arlak uznała, że najwyższy czas, by zwalczyć nadwagę. Jak się z nią uporała? Wiadomo, że aktorce pomógł dietetyk.

Ułożył on specjalny plan żywienia, ale też udzielił cennej porady. Portal kobieta.wp.pl donosi, że Arlak usłyszała, że powinna... zrezygnować z zapraszania gości do domu!

Violetta Arlak już tego nie robi. Pomogło!

Aktorka zdecydowała się skorzystać z tej rady. Przestała traktować jedzenie jako pretekst do spotkania, co pomogło jej w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów.

Stosowanie wspomnianej zasady, a także przestrzeganie diety pozwoliło aktorce na pozbycie się aż 20 kilogramów. To bez wątpienia spektakularna przemiana. Gwieździe "Rancza" należy pogratulować silnej woli i konsekwencji w dążeniu do celu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić