W 1997 roku została Miss Polonia. Nie do wiary, czym zajmuje się teraz

10

W wieku niespełna 19 lat Roksana Jonek sięgnęła po tytuł Miss Polonia. W 1997 roku wygrała prestiżowy konkurs, za co otrzymała nie tylko miano najpiękniejszej Polki, ale i samochód czy futro z lisów. Mogła też zaistnieć w show-biznesie, ale z tej okazji nie skorzystała.

W 1997 roku została Miss Polonia. Nie do wiary, czym zajmuje się teraz
Roksana Jonek (misspolonia.com)

Niegdyś Polska zachwycała się niesamowitą urodą Roksany Jonek. Młodziutka modelka w 1996 roku sięgnęła po tytuł Miss Śląska i Zagłębia. To była dla niej przepustka do konkursu Miss Polonia.

W 1996 roku o cenną koronę starać się nie mogła, bo... brakowało jej tygodnia do pełnoletności. Wobec tego organizatorzy przyznali jej "dziką kartę" pozwalającą na start w wyborach Miss Polonia w 1997 roku.

Wówczas odnotowała triumf. Rok później sięgnęła po wyróżnienie Miss Tourism International 1998, a potem zajęła się biznesem i związała z Kamilem Kosowskim, polskim piłkarzem.

Od tytułu Miss Polonia do... pączkarni

Kiedyś Jonek prowadziła niewielką firmę specjalizującą się w pośrednictwie w negocjowaniu i zawieraniu kontraktów reklamowych. Teraz natomiast odpowiada za pączkarnię, którą cztery lata temu założył były reprezentant Polski.

Kamila i Roksana mają jeszcze jeden biznes. W czerwcu 2021 roku zarejestrowali spółkę jawną "Kosowski & Jonek". Wpis w KRS wskazuje na to, że zajmuje się ona "robotami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem budynków", a także handlem detalicznym oraz obsługą nieruchomości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić