Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Wąsik i Kamiński odwiedzili Dudę. Zobacz najlepsze memy

638

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik w środę odwiedzili prezydenta Andrzeja Dudy. Panowie przytulili się na powitanie, a w trakcie spotkania zaczęli sobie klaskać. Całe wydarzenie nie umknęło uwadze internautów, którzy przygotowali memy na ten temat.

Wąsik i Kamiński odwiedzili Dudę. Zobacz najlepsze memy
Duda, Kamiński i Wąsik bohaterami internetowych memów (Kancelaria Prezydenta, Memy)

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik nie mogą odpocząć po ułaskawieniu. Już dzień po wyjściu z więzienia (24.01) uczestniczyli w wizycie w Pałacu Prezydenckim.

Podczas spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą nie brakowało czułych gestów i miłych słów. Wirtualna Polska podaje, że podczas rozmowy byli szefowie CBA, usłyszeli wiele zdań wsparcia od głowy państwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 16.01, godzina 11:50

Andrzej Duda stoi m.in. na stanowisku, że obydwaj politycy są nadal parlamentarzystami. Uważa także, że to co ich spotkało "to jawna niesprawiedliwość".

Prezydent nie ukrywał, że bardzo współczuje Kamińskiemu i Wąsikowi. Dał temu wyraz podczas przywitania, przytulając byłych więźniów. To nie umknęło uwadze internautów, którzy przygotowali wiele memów na ten temat.

Żartobliwych obrazków na temat czułych gestów prezydenta Andrzeja Dudy jest w sieci wiele.

Internauci w żartobliwym tonie przedstawili także zdjęcie opublikowane na profilu Kancelarii Prezydenta. Widać na nim, jak Kamiński, Wąsik i Duda wzajemnie sobie klaszczą. Groteskowa fotografia nie mogła pozostać niezauważona!

Co dalej z Kamińskim i Wąsikiem? Czas na przepychanki w parlamencie

Uważni internauci podkreślili też w memach, że Mariusz Kamiński był na spotkaniu w bardzo dobrym stanie, jak na to, że jeszcze dzień wcześniej miał trafić na SOR. Przypomnijmy, że polityk jest oficjalnie po dwutygodniowej głodówce.

Dodajmy, że dziś (25.01) o godzinie 10:00 rozpoczyna się kolejne posiedzenie Sejmu. Bardzo możliwe, że podczas obrad czekają nas kolejne, polityczne przepychanki.

Posłowie PiS uważają, że Mariusz Kamiński i Mariusz Wąsik nadal są parlamentarzystami i będą chcieli pomóc im w dostaniu się do Sejmu. Z kolei marszałek Szymon Hołownia już zapowiedział, że obydwaj nie powinni zostać wpuszczeni na salę głosowań.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić