Oliwier Nytko
Oliwier Nytko| 
aktualizacja 

Widzowie TVP osłupieli. Kammel nigdy wcześniej o tym nie mówił

23

Tomasz Kammel podczas programu pożegnalnego o Witoldzie Pasztecie wspomniał o swoim życiu prywatnym - a dokładniej, to o śmierci jego ojca, Christiana Kammela. Dlaczego wspomniał o nim teraz?

Widzowie TVP osłupieli. Kammel nigdy wcześniej o tym nie mówił
Tomasz Kammel potwierdza informacje o śmierci swojego ojca (YouTube)

Tomasz Kammel w ciągu ostatnich lat zbliżył się do swojego ojca, Christiana Kammela po latach rozłąki. Pomimo tego, że mieszkał w Monachium, Tomasz odwiedzał go nierzadko, dzieląc się przy okazji zdjęciami z nim. W grudniu "Super Express" powiadomił o śmierci Christiana, ale wtedy syn nie skomentował tych informacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tomasz Kammel potwierdza informacje o śmierci swojego ojca

Podczas wspominania życia Witolda Paszteta w piątkowym wydaniu programu "Alarm" w TVP, Tomasz oficjalnie wypowiedział się na temat śmierci swojego ojca, Christiana. Jest to pierwsze potwierdzenie śmierci z ust jego syna, który przekazał także powód odejścia ojca.

Pojawiło się w głowie pytanie: kto jeszcze? To pytanie wynika z tego, że mam bardzo świeże, osobiste doświadczenia związane z tym, że rak odebrał mi ojca i pomyślałem sobie o Witku. Tak jak mój tato, tak i Witek nie dawał się, był człowiekiem czynu - powiedział.

W swoim dalszym wystąpieniu skupił się tylko i wyłącznie na liderze VOX, o którym mówił w ciepłych słowach. Wspominał atmosferę, którą tworzył oraz charyzmę:

Wprowadzał atmosferę nieprawdopodobnej swobody i faktycznie był nie bratem łatą, bo miał fajną charyzmę. Miał świadomość swojego talentu, ale taką atmosferę przyjaznego respektu - dodał.

Zobacz także: Tomasz Kammel stanął w obronie społeczności LGBT
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić