BOB| 
aktualizacja 

Wielka promocja u Gessler. Niesamowita cena! Jest tylko jeden warunek

3

Na co dzień w restauracjach Magdy Gessler ceny są tak wysokie, że tylko niektórzy mogą sobie pozwolić na jej dania. Teraz słynna restauratorka postanowiła ruszyć z wyjątkową akcją.

Wielka promocja u Gessler. Niesamowita cena! Jest tylko jeden warunek
Magda Gessler zaprasza na zupę za złotówkę (AKPA)

Magda Gessler podbiła serca Polaków dzięki programowi "Kuchenne rewolucje". Widzowie TVN wielokrotnie mieli okazję przekonać się, że słynna restauratorka na kuchni zna się jak mało kto. Nie wszyscy jednak mają możliwość na własnej skórze posmakować jej dań.

Zupa za złotówkę u Magdy Gessler

Restauracje Gessler słyną nie tylko z dobrej kuchni, ale także wysokich dań. Tak jest na przykład w lokalu "U Fukiera" w Warszawie. Teraz jednak niektórzy mają okazję kupić tam zupę dosłownie za grosze.

Zupa dla seniora za 1 złotówkę u mojego Fukiera! Grudniowa akcja specjalna i wyjątkowa. Jesień życia - wspieramy seniorów od poniedziałku do piątku. Zajrzyjcie do magicznego okienka "U Fukiera" na rynku Starego Miasta w Warszawie. Czeka na Was gorąca i smakowita zupa - informuje Gessler na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Trzeba mieć na uwadze, że akcja dotyczy tylko seniorów. Nie zmienia to jednak faktu, że wielu fanów pochwaliło restauratorkę za pomysł.

Zobacz także: Komornik i prokuratura przerwały rewolucje. Gessler musiała się poddać
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić