Wiktoria Gąsiewska kusi na potęgę. Na tym zdjęciu niektórzy jej nie poznali!

76

Wiktoria Gąsiewska to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka ma wielu fanów. Co jakiś czas rozpieszcza ich wyjątkowymi fotografiami. Ostatnio wrzuciła do sieci migawkę, na której kusi na potęgę!

Wiktoria Gąsiewska kusi na potęgę. Na tym zdjęciu niektórzy jej nie poznali!
Wiktoria Gąsiewska (Instagram)

Wiktoria Gąsiewska wybiła się dzięki serialowi "rodzinka.pl". Warto jednak odnotować, że już jako mała dziewczynka miała szansę pracować z największymi, w tym m.in. z Andrzejem Wajdą.

Gąsiewska ma wiele mocnych stron. Internauci zachwycają się chociażby jej urodą. Trzeba przyznać, że jest naprawdę przepiękną kobietą. Trudno oderwać od niej wzrok.

Celebrytka wie też, jak poruszać się w sieci. Często dodaje fotki, obok których po prostu nie można przejść obojętnie. Tą najnowszą migawką trochę zszokowała. Poszła po bandzie.

Gąsiewska w samej marynarce

Wiktoria Gąsiewska tym razem pokazała się w samej marynarce! Na jej głowie pojawiła się natomiast czarna, krótka peruka, co sprawia, że trudno ją rozpoznać.

Na tym zdjęciu kusi niezwykle mocno. Wszystko za sprawą głębokiego dekoltu, jak i umiejętnego wyeksponowania zgrabnych nóg. Z pewnością wielu panów wzdycha na widok takich ujęć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić