Wiśniewski o konflikcie Dody z Wojewódzkim. "Po co tam poszła?"

15

Nie milkną echa głośnego konfliktu Dody z Kubą Wojewódzkim. Sprawę skomentował teraz Michał Wiśniewski. Okazuje się, że lider "Ich Troje" dziwi się koleżance po fachu. "Po co tam poszła?" - pyta w rozmowie z portalem plotkarskim.

Wiśniewski o konflikcie Dody z Wojewódzkim. "Po co tam poszła?"
Wiśniewski skomentował konflikt Dody i Wojewódzkiego (AKPA)

Nie jest tajemnicą, że Doda od dawna ma na pieńku z Wojewódzkim. Zaczęło się już przed laty, podczas pamiętnej wizyty piosenkarki w studiu dziennikarza. W 2005 roku Doda pojawiła się w świątecznym wydaniu programu razem ze swoim ówczesnym mężem, Radosławem Majdanem i od razu zdecydowała się pójść z dziennikarzem na noże.

Artystka podczas wywiadu w ostrych słowach zaatakowała prowadzącego. Zarzuciła mu wówczas, że źle wypowiada się na jej temat za jej plecami i nie ma odwagi, by powiedzieć jej prawdę w twarz. Nazwała go "ci*tą i frajerem", oskarżyła o brak honoru i godności i oblała wodą.

Wydawać by się mogło, że na horyzoncie pojawiła się wizja rozejmu między dwójką celebrytów, kiedy Doda pojawiła się w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, aby opowiedzieć o swoim nowym albumie. I tym razem jednak nie obyło się bez kontrowersji.

Dorocie Rabczewskiej najwyraźniej nie spodobał się tok rozmowy, jaki obrał Wojewódzki. Kiedy dziennikarz zaczął zadawać jej pytania zupełnie niezwiązane z płytą i nawiązujące do jej prywatnego życia, 38-latka przerwała wywiad i wyszła ze studia.

Wiśniewski o konflikcie Dody z Wojewódzkim

Do sprawy odniósł się teraz Michał Wiśniewski. W rozmowie z "Pomponikiem" piosenkarz wyznał, że nie dziwi się Dodzie, że przerwała wywiad. Stwierdził jednocześnie, że nie rozumie, dlaczego koleżanka po fachu w ogóle zdecydowała się rozmawiać z Wojewódzkim.

No, po co tam poszła? Dostałem taki prezent od Dody w postaci jej nowej płyty. Bardzo pięknie opakowany z paroma miłymi słowami i ona powinna otaczać się już tylko takimi ludźmi. Ja sobie darowałem wizytę u Kuby przez ostatnie dwadzieścia lat - powiedział lider "Ich Troje".

Dziennikarze portalu plotkarskiego dowiedzieli się, że Wiśniewski wielokrotnie otrzymywał zaproszenia do programu Wojewódzkiego. Piosenkarz zdradził jednak, że nie zamierza z nich skorzystać.

Nie skorzystam nigdy, bo mi jest niepotrzebny taki człowiek w moim życiu. (...) Niepotrzebna mi taka rozmowa. Z wielką chęcią za to przyjmę zaproszenie do "Kanału Sportowego", żeby była jasność. Tam się traktuje ludzi z szacunkiem - wyjaśnił artysta.
Zobacz także: Dominika Tajner gorzko o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić