Wróć na
Mateusz Domański
|

Wnuczka Leszka Millera zagra w "Gliniarzach". Znamy jej rolę

1
Podziel się

Przed Moniką Miller nowe wyzwania. Wnuczka byłego premiera zagra w najnowszym sezonie "Gliniarzy". Wcieli się w rolę specjalistki od cybeprzestępczości.

Wnuczka Leszka Millera zagra w "Gliniarzach". Znamy jej rolę
Monika Miller zagra w "Gliniarzach" (ONS)
bCYhTImZ

W 9. sezonie bohaterowie popularnej produkcji rozszerzą zakres swoich obowiązków. Będą na nich czekać niespotykane do tej pory zadania, co gwarantuje solidną dawkę emocji.

W "Gliniarzach" pojawią się nowe twarze. Pierwsza z nich to Monika Miller, wnuczka Leszka Millera. Zyskała ona wielu fanów dzięki udziałowi w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Miller zagra Żanetę Kujawską. To postać, która specjalizuje się w cyberprzestępczości. Swoją stylówkę zaprezentowała na Instagramie.

bCYhTInb
Od dziś już oficjalnie! Bardzo się cieszę że mogłam dołączyć do rodziny @gliniarze @polsatofficial Mam nadzieje że tak samo jak ja nie możecie się już doczekać nowego sezonu! - napisała wnuczka Leszka Millera.

"Gliniarze". Nie tylko Monika Miller dołączyła do obsady

W 9. sezonie "Gliniarzy" pojawi się też Laura Samojłowicz. Zagra ona Weronikę Grot, która będzie towarzyszyć śledczemu Adamowi Boguszowi. Jej postać ma być bardzo intrygująca.

Jak podaje rmf.fm, obecnie trwają zdjęcia do dziewiątego sezonu "Gliniarzy". Nowe odcinki pojawią się w Polsacie w drugiej połowie października 2020 roku.

bCYhTInh

Czytaj także:

bCYhTInC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Tyle
2 miesiące temu
Fajny był ten serial teraz to będzie syf
Najnowsze komentarze (1)
Tyle
2 miesiące temu
Fajny był ten serial teraz to będzie syf
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić