Wpadka Katarzyny Nosowskiej. Nastała niezręczna cisza

78

Katarzyna Nosowska wystąpiła na scenie Opery Leśnej w trakcie trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival. Artystka zaśpiewała kultową piosenkę. Niestety, w pewnym momencie zaliczyła poważną wpadkę.

Wpadka Katarzyny Nosowskiej. Nastała niezręczna cisza
Katarzyna Nosowska (AKPA)

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival rozpoczął się 16 sierpnia. Trzeciego dnia tego wielkiego wydarzenia stacja TVN na scenie Opery Leśnej świętowała swoje 25-lecie w ramach koncertu #ZawszeRazem.

Oczywiście w obsadzie nie zabrakło popularnych gwiazd. Zaśpiewały one największe hity muzyczne. W gronie zaproszonych artystów znalazła się między innymi Katarzyna Nosowska. Piosenkarka nie uniknęła wpadki.

Podczas śpiewania utworu "Mamona" z repertuaru "Republiki" po prostu... zapomniała tekstu. W związku z tym nastała niezręczna cisza. Nosowska zdołała z tego sprytnie wybrnąć. Zachowała wielką klasę.

Trochę się tam przycięłam. No wiecie, to jest jednak na żywo. Przepraszam - mówiła ze sceny.

W trakcie występów artystom na pewno towarzyszą spore emocje. Być może to między innymi one wpływają na mniejsze lub większe potknięcia.

Nie tak miało być. Publiczność wybuchnęła śmiechem

Wpadkę podczas festiwalu w Sopocie zaliczyła również Kasia Wilk, która na scenie pojawiła się w towarzystwie Meza. Wszystko po to, by zaśpiewać hit "Ważne".

W ciemno można zakładać, że na długo zapamięta ten występ. To za sprawą wpadki, która nie powinna jej się przytrafić. Wokalistka w pewnym momencie pomyliła miasta.

Dobry wieczór Opole - zwróciła się w stronę zgromadzonych.

Publiczność zareagowała niemal natychmiast. Usłyszeć można było salwę śmiechu. Nic w tym dziwnego, bowiem było to dość zabawne potknięcie.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdy artysta myli miejscowości. Z czego to wynika? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Być może stres, a może jednak inne czynniki wpływają na to, że gwiazdy się mylą. Wątpliwe, by ktoś z pełną świadomością wskazywał na złą miejscowość.

Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić