Janachowska wprost o weselach bez dzieci. Niektórzy będą wściekli

90

Izabela Janachowska to niewątpliwa specjalistka od organizacji ślubów i ślubnego savoire-vivre'u. Jest uznawana za ekspertkę w swoim fachu. Chętnie korzysta z tego statusu. Ostatnio podzieliła się swoją opinią na temat wesel bez dzieci. Jej słowa wielu mogą zdziwić.

Janachowska wprost o weselach bez dzieci. Niektórzy będą wściekli
Izabela Janachowska (AKPA)

Izabela Janachowska medialną karierę rozpoczęła za sprawą "Tańca z gwiazdami". W programie zyskała ogromną popularność, jednak w końcu musiała powiedzieć "pas". Wszystko za sprawą kontuzji kolan.

Jeszcze przed ostatecznym rozstaniem z parkietem, Janachowska poślubiła milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Wiele osób zachwycało się ich ślubem, a także suknią Izabeli czy też wspaniałą organizacją.

Janachowska sprytnie to wykorzystała. Zdecydowała się zostać ekspertką od planowania ślubów. Poprowadziła już kilka programów o tej tematyce na TLC i TVN Style. Rok temu natomiast wróciła do "Tańca z gwiazdami" i została trzecią prowadzącą tego show.

Wesela bez dzieci. Oto komentarz Izabeli Janachowskiej

Wiele osób bierze sobie do serca rady Izabeli Janachowskiej. Celebrytka nie boi się mówić o tym, co sądzi na dany temat. Ostatnio zajęła stanowisko w sprawie wesel bez dzieci.

Organizowanie takich imprez cieszy się coraz większą popularnością. Przemawiają za tym przeróżne argumenty. Wskazuje się m.in. na to, że młodzi goście mogą zepsuć zabawę, a poza tym pojawiają się stwierdzenia, że dzieci nie powinny patrzeć, jak dorośli spożywają alkohol.

Są też oczywiście zwolennicy zapraszania dzieci na wesela. Tłumaczą oni, że przecież te młode osoby również zaliczają się do rodziny. Jakie zdanie na ten temat ma Izabela Janachowska? Jej wypowiedź niewątpliwie niektórym może się nie spodobać...

Dyskusja na temat obecności dzieci na weselach ciągnie się od wielu lat. W tym przypadku oczywiste jest jednak, że należy dostosować się do decyzji gospodarzy tak, jak w przypadku wszystkich innych wytycznych. Przecież nikt nie oburza się, że na przyjęcie kostiumowe trzeba przyjść w przebraniu - powiedziała ekspertka w rozmowie z Plotkiem.

- Jeśli młoda para przygotowuje przyjęcie, które nie jest dostosowane do obecności najmłodszych gości, to warto uszanować ich prośbę i na jeden wieczór wysłać maluchy na wakacje do dziadków, czy cioci. Takie rozwiązanie ma wiele plusów: dzieci zamiast nudzić się na imprezie dorosłych, będą spędzać czas z bliskimi, ich rodzice, zamiast zajmować się pociechami będą mogli bawić się do białego rana, a państwo młodzi będą mieli wymarzone przyjęcie. Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że zaproszenia na ślub wręczane są z wyprzedzeniem, zorganizowanie opieki także nie powinno stanowić problemu - dodaje Janachowska.

Zobacz także: 9 tys. zł dopłaty na 90 godzin przed weselem. "To pistolet przystawiony do skroni"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić